Connect with Us

All posts tagged "prapaskenat"

Murrizi braktis mbledhjen e Këshillit Politik/ Nuk po diskutohet, po zihen për një letër
Politikë 16:49 - 20 Korrik, 2020

“Erdha të jem dëshmitar i kopilllëqeve”/ Murrizi nxjerr prapaskenat e forta nga mbledhja e Këshillit Politik

Deputeti i opozitës parlamentare Myslim Murrizi ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik. Gjatë fjalës së tij Murrizi ka deklaruar se ishte...

Blog 11:20 - 4 Tetor, 2019

Prapaskenat/ Ja pse rusët lëshuan para amerikanëve satelitin e tyre “Sputnik 1”

Më 4 tetor 1957, Bashkimi Sovjetik mahniti mbarë botën me lëshimin e satelitit të parë artificial në orbitën e Tokës. Sfera e vogël, që transmetoi një...

Ekonomi 08:45 - 20 Shtator, 2019

Kasa fiskale dhe “fiskalizimi”/ Luftë me evazionin apo me mullinjtë e erës!

Nga Redi Ametllari Auditues KLSH Kontrolli i Lartë i Shtetit ka filluar një auditim performance me temë “Efektiviteti i kasave fiskale”. Koha e zhvillimit të auditimit...

Politikë 10:24 - 5 Gusht, 2019

“Rama dhe Basha po braktisen nga të vetët”/ Kulluri zbardh prapaskenat

Ish-anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edvin Kulluri, ka komentuar situatën politike në vend. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Kulluri shprehet se...

ngjela analize
Aktualitet 19:45 - 30 Maj, 2019

Spartak Ngjela zbulon prapaskenat/ “Bashës i erdhi kërcënimi nga Uashingtoni”

Avokat Spartak Ngjela, në një postim në rrjetet sociale, ka bërë një analizë të situatës politike në vend. Sipas Ngjelës: Bashës i erdhi kërcënim nga Uashingtoni...

Aktualitet 16:58 - 19 Mars, 2019

Pazare me deputetët e rinj/ Elmaz Sherifi zbardh prapaskenat

Ish-ministri dhe ish-deputeti socialist, Elmaz Sherifi ka komentuar situatën politike në vend, duke e vënë theksin se deputetët e Opozitës së Re. Sherifi ka shenjëstruar deputeti...

gazetari inevstigativ, artan hoxha
Aktualitet 15:42 - 16 Mars, 2019

Protesta e opozitës/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat

Gazetari, Artan Hoxha ka komentuar pjesëmarrjen e protestuesve ditën e sotme duke e krahasuar atë me pjesëmarrjen në 16 Shkurt. Sipas Hoxhës, protesta e sotme nuk...

Aktualitet 22:18 - 28 Shkurt, 2019

Prapaskenat e takimit/ Kryemadhi: Fleckenstein e shqetësoi shumë dosja 339

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në emisionin “Të Paekspozuarit” në News 24, ka treguar prapaskenat e takimit dhe çfarë i ka thënë eurodeputetit Knut Fleckenstein në...

anila hoxha
Aktualitet 21:17 - 11 Shkurt, 2019

Gjykimi i shkurtuar për Dajtin/ Anila Hoxha zbardh prapaskenat

Anila Hoxha, gazetare e kronikes  në Top Channel, e ftuar në emisionin “Open”, ka folur rreth çështjes së Dritan Dajtit dhe dënimit të tij, me 25...

Aktualitet 17:37 - 11 Shkurt, 2019

Prapaskenat në ARRSH/ Deputeti demokrat tregon si u shpërblye Afrim Qendro

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ndaj vendimit për emërimin e Afrim Qendros në postin e zv.Drejtorit të...

“Fund armiqësisë ndaj bluzave të bardha”/ PD reagon pas shkarkimit të mjekut të Urgjencës
Aktualitet 16:58 - 11 Shkurt, 2019

Gjonaj kërkoi shkarkimin e tre gjyqtarëve/ PD zbardh prapaskenat

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj e cila kërkoi shkarkimin e tre gjyqtarëve. Sipas PD-së qeveria vazhdoi talljen e pacipë...

Ish-Këshilltari Ligjor Kundër Korrupsionit, Gjon Juncaj
Aktualitet 19:39 - 10 Shkurt, 2019

Prokurori amerikano-shqiptar tregon prapaskenat e anti SPAK

Prokurori amerikan Gjon Juncaj i cili është me origjinë shqiptare në një intervistë në emisionin “31 Minuta” ka folur rreth krijimit të SPAK dhe Byrosë Kombëtare...

profesor kabo flet per studentet
Aktualitet 16:27 - 26 Janar, 2019

Protesta e studentëve/ Profesor Kabo zbulon prapaskenat

Profesori Përparim Kabo në një postim në rrjetet sociale ka komentuar vendimin e pedagogëve për tu futur në grevë urie. Sipas Kabos ndërkohë që studentët dergjeshin...

Zv.ministri i Jashtem Gent Cakaj
Aktualitet 20:58 - 7 Janar, 2019

Zbulohen prapaskenat e Ramës/ Kjo është arsyeja pse zgjodhi Gent Cakajn

Nga studio e televizionit Ora News, ish-kryeministri Sali Berisha e cilësoi propozimin e Gent Cakajt për postin e ministrit të Punëve të Jashtme si një plan...

Aktualitet 12:59 - 24 Dhjetor, 2018

Çfarë po ndodh në Kryesinë e PS-së/ Zbulohen prapaskenat

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka publikuar se çfarë diskutohet në mbledhjet e brendshme të Partisë Socialiste. Në një postim në rrjetet sociale, Shehu shkruan...

Aktualitet 12:52 - 10 Dhjetor, 2018

Kërkoi makinë e privilegje/ Rama zbulon prapaskenat e dorërehqjes së Mukës

Gjatë komunikimit të zhvilluar live për protestën e studentëve kryeministri Edi Rama ka folur edhe për dorëheqjen e Taulant Mukës. Kryeministri tha se Muka dhe një...

Aktualitet 09:41 - 13 Maj, 2018

“Arrest shtëpiak” për Tahirin/ Zbardhen prapaskenat e  vendimit të Gjykatës

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e arrestit shtëpiak për ish-ministrin Tahiri, i cili është në hetim për “Korrupsion pasiv” dhe “Trafikim narkotikësh, në...

Aktualitet 00:51 - 28 Shtator, 2017

Fotot më qesharake të filmave

Kur shikojmë filmat tanë të preferuar, ne rrallë mendojmë për punën e jashtëzakonshme të profesionistëve që krijojnë të gjithë superheronjtë, magjistarët dhe personazhet e tjerë të...

Aktualitet 22:09 - 4 Prill, 2017

Prapaskena e darkës te pazari i ri/Çfarë e bëri Metën të shpërthejë

Darka mes dy bashkëkryetarëve të koalicionit të majtë, ka pasur një prapaskenë që ka mbetur jashtë syve të publikut. Sipas një burimi brenda LSI, që ka...

Showbizz 17:06 - 1 Shkurt, 2017

FOTOT/ Zbulohen prapaskenat e “The Voice of Albania”

Nuk përbën ndonjë risi që ta shihnim sërish Ledion Liçon si moderator të  “The Voice of Albania”, në “Top Channel”, por për të gjithë kureshtarët, ai ka postuar...

Showbizz 18:40 - 13 Nentor, 2015

Prapaskenat e fotove erotike të Bleonës

Pas publikimit të disa fotografive nudo, me të cilat iu kundërpërgjigj kritikave në rrjetet sociale, Bleona Qereti ka publikuar një video. “Bleona- VIP Magazine” titullohet video...

Kryesore 11:09 - 26 Qershor, 2015

Agai dhe pashai që vulosën humbjen e Grida Dumës

Nga Lorisa YLLI   Fenomeni i humbjes së Grida Dumës në Durrës nuk ngjan aspak me ato çështjet që analistët tanë që nuk ndërrohen kurrë në...

Politikë 08:38 - 26 Prill, 2015

Prapaskenat e rrëzimit të Byrosë Kombëtare të Hetimit

Nën atmosferën e ndezur të zgjedhjeve, vendimi i Gjykatës Kushtetueses, për të rrëzuar Byronë Kombëtare të Hetimit, ishte lajmi që dominoi ditët e fundit. Pavarësisht sinjaleve...