Connect with Us

All posts tagged "pranon"

Politikë 16:21 - 8 Qershor, 2020

Damian Gjiknuri e pranon publikisht/ “Votat vidhen nga të gjitha partitë”

Bashkëkryetari i Reformës Zgjedhore Damian Gjiknuri, është një ndër socialistët më të akuzuar për vjedhje votash që nga momenti kur u publikuan audio-përgjimet nga media gjermane...

Politikë 22:52 - 22 Maj, 2020

Gazetari i Ylli Ndroqit e pranon publikisht/ Xhemaili ndryshoi emrin

Gazetari, Elio Laze e ka pranuar publikisht përmes një postimi se të dhënat e Ylli Ndroqit janë ndryshuar në vitin 1993, ky është bashkëpunëtori i dytë...

Politikë 17:28 - 15 Shkurt, 2020

Kryemadhi e pranon/ “Kemi faj për largimin e shqiptarëve”

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka pranuar fajin e opozitës gjatë një takimi me strukturat në Fier. Kryemadhi deklaroi se fajtori kryesor për largimin e të...

Bota 20:34 - 13 Janar, 2020

Vrasësi me pagesë pranon fajësinë për vdekjen e gazetarit investigativ

Një vrasës me pagesë pranoi fajësinë të hënën për vrasjen e një gazetari investigativ dhe të fejuarës së tij në Sllovaki, një kontratë e dyshuar për...

Bota 20:54 - 11 Janar, 2020

Avioni i rrëzuar në Iran/ Presidenti ukrainas kërkon drejtësi, Irani pranon fajin

Pas katër ditëve nga rrëzimi i avionit të “Ukraine Interntational Airlines”, i nisur nga Teherani me 176 persona në bord, të gjithë të vrarë, Irani pranon...

Aktualitet 21:44 - 30 Maj, 2019

E pranon Edi Rama/ Ja kush e kontrollon Reformën në Drejtësi

Kryeministri Edi Rama ka komentuar akuzat e opozitës që ai kontrollon Reformën në Drejtësi. Rama i është përgjigjur kritikëve duke pranuar që reformën e monitoron Operacioni...

balluku pranon pergjegjesine e shtetit
Aktualitet 22:45 - 11 Prill, 2019

Grabitja e Rinasit/ Balluku pranon përgjegjësinë e Shtetit

Ministrja e Transportit, Belinda Balluku, ka bërë përgjegjës për sigurinë e aeroportit koncesionarin kinez. Sipas saj, koncesionari ka marrë dijeni për problematikat por nuk ka marrë...

Aktualitet 22:29 - 29 Mars, 2019

Salianji pranon vëllain që mohoi

Gazetari Artan Hoxha, në emisionin “Java” në RTSH e pyeti ish deputetin demokrat Ervin Salianji për vëllain e tij, pas shkrimeve ne disa media. Tre ditë...

Aktualitet 23:10 - 4 Mars, 2019

“Ju dua shumë!” Këngëtarja e famshme pranon që është shqiptare në emisionin italian

Ava Koçi, e njohur me emrin e artit Ava Max, po kthehet në një nga këngëtaret më të dashura për muzikën në Britaninë e Madhe dhe...

Aktualitet 15:59 - 3 Mars, 2019

Gjykata pranon padinë/ GULF mashtroi SHISH-in

Gjykata ka pranuar padinë e ngritur nga SHISH Durrës për kompaninë e naftës GULF. Në padinë e ngritur nga Drejtoria e Shërbimit Informativ Durrës për GULF...

Ekskluzive-Fotoja e Madonës për Maradonën/ Izraelitët e Lulzim Bashës me strategji fake-news dhe propagandë negativiste elektorale
Aktualitet 18:20 - 9 Shkurt, 2019

Mësuesit militantë/ Basha pranon fajin

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon një takim me studentët dhe pedagogët e Universitetit të Vlorës. Ai foli rreth problemeve që po has arsimi...

Aktualitet 20:55 - 21 Prill, 2016

Policia pranon akuzat e Flamur Nokës për drogën masive të mbjellë në vend

Policia ka pranuar akuzat e deputetit demokrat, Flamur Noka se në mënyrë masive në vend po trafikohet dhe mbillet një farë e re kanabisi, me cikël...

Showbizz 18:38 - 25 Shtator, 2015

Ledri më në fund pranon lidhjen me Adelën

Edhe vetë Ledri ka pranuar më në fund se është në lidhje me vajzën nga Tirana, Adela Sollaku por që nuk janë të fejuar. Ledri ka...

Kuriozitete 16:20 - 31 Gusht, 2015

Shkenca pranon ekzistencën e Zotit

Teleskopë të rinj, më të fuqishëm, kanë zbuluar mistere rreth gjithësisë, duke ngritur pyetje në lidhje me origjinën e jetës. Gjithashtu, ato që biologët molekularë dijnë...

Showbizz 12:00 - 26 Prill, 2015

Jenner pranon se është femër

Për here të parë pas shumë vitesh debatesh dhe paragjykimesh ndaj tij , Bruce Jenner ka deklaruar se ai është femër. Ndaj këtij prononcimi për mediat,...