Connect with Us

All posts tagged "pozicion"

“Ky është pozicioni që kërkon më shumë punë”/ Gazetarja tregon kush janë djemtë më të mirë në seks
Showbizz 15:41 - 6 Mars, 2021

“Ky është pozicioni që kërkon më shumë punë”/ Gazetarja tregon kush janë djemtë më të mirë në seks

Gazetarja Zhaklin Lekatari është një nga personazhet që flet pa doreza dhe tabu kur vjen puna për marrëdhëniet seksuale. E ftuar së fundi në emisionin Nuk...

E habitshme/ Ilir Meta bën thirrje: Votoni kundër meje
Politikë 21:20 - 27 Janar, 2021

Do kërkojë mandat të dytë apo do kthehet te LSI?/ Meta: Nuk shqetësohem, do jem…

Disa kohë më parë në media qarkulloi një lajm se më 26 prill, Ilir Meta do të jepte dorëheqjen nga posti i presidentit për të krijuar...

Si po e dëmtoni trupin me qëndrimin tuaj?
Shëndeti 16:22 - 18 Janar, 2021

Si po e dëmtoni trupin me qëndrimin tuaj?

Trupi i njeriut është i mençur.Kur diçka nuk është në rregull, trupi ynë ka mënyrën e vet për të na njoftuar. Na dërgon shenja ose, me...

Ekonomi 09:49 - 5 Dhjetor, 2020

Moody’s: Shqipëria pozicion të qëndrueshëm në tregjet ndërkombëtare

Pas vlerësimit në “B1” dhe me perspektivë “TË QENDRUESHME” në Tetor 2020, Moody’s ka kryer rishikimin periodik për Shqipërinë, njoftoi Ministria e Financave. Agjencia Ndërkombëtare e...

Nga pozicioni në PS tek raporti me Ramën/ “Rrëfehet” Ditmir Bushati “rrëfehet”
Politikë 21:20 - 4 Nentor, 2020

Nga pozicioni në PS tek raporti me Ramën/ “Rrëfehet” Ditmir Bushati

Deputeti Socialist ka sqaruar pozicionin e tij në Partinë Socialiste duke deklaruar se nuk është larguar nga familja e tij politike. Ndalur te raportet me kryeministrin...

Life Style 21:53 - 28 Gusht, 2020

Dy arsyet pse nuk duhet të pini kurrë ujë duke qëndruar në këmbë

Uji luan një rol shumë të rëndësishëm në hdiratimin e organizmit dhe mungesa e tij shkakton shumë probleme. Sasia e rekomanduar e ujit është të paktën...

Pozicioni në të cilin flini tregon shumë për personalitetin tuaj/ Zbuloni disa prej karakteristikave
Life Style 12:32 - 1 Korrik, 2020

Pozicioni në të cilin flini tregon shumë për personalitetin tuaj/ Zbuloni disa prej karakteristikave

Ne kemi gjetur një test të thjeshtë i cili mund të zbulojë shumë se kush jeni. Është një mënyrë e mirë për të zbuluar pak detaje...

Aktualitet 16:04 - 1 Tetor, 2018

AMA bën njoftimin e rëndësishëm/ Hapen proçedurat për pozicionin e Kryetarit të Këshillit të Ankesave

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka bërë një njoftim ditën e sotme ku njofton se ka hapur proçedurën për plotësimin e vendit vakant të Kryetarit të Këshillit...