Connect with Us

All posts tagged "postbllok"

studentet dhunohen nga policia
Aktualitet 20:32 - 11 Janar, 2019

Policia blindon dyert e fakulteteve/ Postbllok studentëve të rinj

Protesta e studentëve të Fakulteteve Ekonomik dhe Juridik, e nisur mbrëmjen e djeshme, vijon ende, ndërkohë që lajmet e fundit flasin për moslejim të studentëve të...

Aktualitet 16:46 - 5 Qershor, 2018

Denoncimi në CNA.al/ Policia heq postbllokun nga Korça

CNA.al raportoi para dy ditësh se Korça, si qyteti i mësonjëtores së parë dhe qyteti me atraksionin më të lartë turistik malor të viteve të fundit,...