Connect with Us

All posts tagged "posta shqiptare"

Sociale 09:43 - 22 Janar, 2020

Skandali/ Si u manipulua Kontrata Kolektive e Punës te Posta Shqiptare

Sindikata e Punonjësve të Postë-Telekomit Shqiptar, me anë të një video, ka denoncuar publikisht me fakte dhe argumente, sesi u manipulua sipas tyre, procesi i lidhjes...

Ekonomi 14:20 - 8 Tetor, 2019

Raiffeisen Bank dhe Posta Shqiptare nënshkruajnë marrëveshjen e bashkëpunimit për depozitime cash pranë sporteleve të zyrave postare

Raiffeisen Bank ka nënshkruar marrëveshjen e bashkëpunimit me Postën Shqiptare për shërbimin më të ri që do të ofrojë, për të gjithë klientët e saj, atë...

Politikë 20:54 - 4 Shtator, 2019

Arta Marku del zbuluar/ Si gënjeu Prokuroria e Përgjithshme për Agim Kajmakun

Agim Kajmaku, kryebashkiaku i Vorës i dalë nga zgjedhjet e 30 Qershorit, i cili është denoncuar nga PD, se ka fshehur dënimin në Greqi, ka injoruar...

Uncategorized 12:43 - 27 Mars, 2015

Merrte 20 mijë lekë duke premtuar punë, arrestohet punonjësi i Postës

Një 37 vjeçar me detyrë punonjës i Postës Shqiptare është arrestuar nga policia e Tiranës pasi u kishte marrë shuma parash deri në 20 mijë lekë...