Connect with Us

All posts tagged "Portokoalli"

Lajme 12:12 - 3 Qershor, 2020

Plas në Top Channel/ Ben Blushi “shpartallon” Portokallinë

Top Channel duket se do të vazhdojë hemoragjinë e largimeve dhe përplasjeve për një kohë të gjatë, derisa në drejtimin e këtij televizioni kombëtar të jetë...

Sociale 15:04 - 26 Mars, 2020

Thellohen përplasjet/ Çim Peka dhe Ben Blushi i nxjerrin “kthetrat” njëri-tjetrit

Një përplasje e ashpër në distancë po zhvillohet së fundit mes gazetarit Çim Peka dhe ish-politikanit, tashmë drejtor i Top Channel, Ben Blushi. Dy ditë më...