Connect with Us

All posts tagged "portali"

Sociale 11:01 - 18 Nentor, 2019

Portali “Mjekë për Shqipërinë”/ Manastirliu: Punësohen 58 mjekë në sistemin shëndetësor publik

Gjatë muajit Nëntor, janë punësuar 58 mjekë të rinj në qendra shëndetësore dhe spitalet publike në vend me portalin “Mjekë për Shqipërinë”. Gjatë takimit me mjekët...

Sociale 23:05 - 11 Nentor, 2019

Syri i Çimit kapet prapë duke gënjyer/ Ardit Gjebrea i nxjerr bojën

Portali “Syri.net” botoi ditën e sotme një artikull  ku shkruante se Ardit Gjebra do të merrte një shumë të majme parash, prej 180 mijë eurosh për...

Aktualitet 10:47 - 21 Korrik, 2019

Portali “Shqipëria që Duam”/ Ish-ministri “nxjerr zbuluar” Ramën

Ish-ministri i Drejtësisë në qeverinë “Rama 1”, Ylli Manjani, pyet kryeministrin Edi Rama nëse portali “Shqipëria që Duam” është regjistruar apo jo në QKB. Manjani pyet...

Aktualitet 18:45 - 11 Korrik, 2019

“Portali i rrenave”/ Berisha denoncon skandalin

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se në portalin “Mësues për Shqipërinë” janë vetëm emrat e personave që janë me Partinë Socialiste. Sipas Berishës, në degën...

ish deputeti kryqezon ramen
Aktualitet 11:37 - 25 Mars, 2019

Rama prezanton Portalin e Transparencës Universitare/ Mundësitë që ofron

Kryeministri Rama ka prezantuar sot, “Portalin e Transparencës Universitare”. “Kemi vënë në dispozicion të universitetit një instrument garancie , që do të monitorohet nga qeveria aq...

Kryeministri Rama gjate takimit te perjavshem te Bashkeqeverisejs, ne Kryeministri me qytetaret
Aktualitet 11:33 - 17 Janar, 2019

Skandal/ Zbulohet mashtrimi me portalin e “Bashkëqeverisjes”

Ish-të përndjekurit politik janë duke zhvilluar një protestë para Ministrisë së Financave. Ata janë ngritur në protestë, pasi një pjesë e tyre nuk kanë marrë asnjëherë...

Aktualitet 15:42 - 2 Janar, 2019

Skandali me portalin e punësimit/ Kushtet që duhen plotësuar për tu shpallur fitues

Ish-kryeministri Sali Berrisha ka publikuar denoncimin e një qytetari për mashtrimin që bëhet në portalet e punësimit. Berisha ka postuar në rrjetet sociale mesazhin e qytetarit,...

Aktualitet 13:10 - 15 Tetor, 2018

Rama propagandë me taksat e shqiptarëve/ Portali për “Bashkëqeverisjen” e nxjerr zbuluar

Qeveria ka hapur një portal, të cilin e quan “portal për Bashkëqeverisjen”, dhe sipas Ramës të gjithë qytetarët të cilët ndeshen me problematika të përditshme në...

Aktualitet 12:35 - 15 Tetor, 2018

Dështimet e qeverisë/ Zbulohen truket e Ramës për të fshehur skandalet  

Kryeministri Rama vijon të manipulojë opinionin publik, me qëllim fshehjen e skandaleve dhe dështimet e qeverisë. Rama, për të shmangur koston që vjen nga opinioni publik...

Aktualitet 16:05 - 11 Tetor, 2018

Portali i Lulit heq lajmin për Fevzon dhe Loliten

Portali online “politico” ka botuar një shkrim, sipas të cilit menaxheri i faqes “Lolita” është brenda stafit të emisionit Opinion. Shkrimi në fjalë i referohej një...

Aktualitet 09:25 - 10 Tetor, 2017

Rama tregon portalin për ide dhe projekte/ Qytetarët shpërthejnë në kritika

Mëngjesin e sotëm, nëpërmjet një postimin në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama paraqiti një tjetër dritare të platformës online “Për Shqipërinë që Duam”, ku qytetarët mund...