Connect with Us

All posts tagged "pornostare"

Aktualitet 12:25 - 14 Maj, 2019

“Pata frikë se mund të vdisja”/Pornostarja e pëson keq pas zvogëlimit të buzëve

Kirsty Collins nga Sheffield u pendua pas zmadhimit të buzëve dhe donte t’i rikthente ato siç ishin në fillim. Pornostarja 33 vjeçare pagoi £300 për injektimin e ...

Aktualitet 13:32 - 28 Prill, 2019

“Mund të jesh pornostare”/Oriola Marashi i kthen përgjigjen epike komentuesit

Oriola Marashi përflitet gjithmonë për format trupore seksi por në një prej fotove të saj provokuese një ndjekës e ka ofenduar. “Modele ste shkon, pornostare po”,...

Kryesore Show Biz 13:10 - 21 Prill, 2019

“Kam fansa besnikë”/Pornostarja kandidon për eurodeputete

Nëse bëni një kërkim të thjeshtë në Google për të parë fotot e saj, lehtësisht ju dalin pamje që nuk janë aspak të censuruara. Pornostarja italiane...

Kryesore Show Biz 13:40 - 13 Prill, 2019

“Buzë si pornostare”/Ky është trendi më i ri që po qarkullon në rrjet dhe i rrezikon të gjithë

Trendi i ri i cili po qarkullon në rrjetet sociale së fundmi quhet “porn star lip fillers” dhe ata që e aplikojnë përfundojnë me buzë gjigante...

Kryesore Show Biz 15:10 - 6 Mars, 2019

Shpenzon 500 mijë euro për t’u kthyer në një “robot seksi”/Ja çmenduria e pornostares

Një pornostare iu është nënshtruar një numri të madh operacioneve plastike për t’u dukur si një “kukull seksi e gjallë”. Sybil Stallone, e cila i është...

Kryesore Show Biz 11:23 - 26 Janar, 2019

“”Si pornostare ke dalë”, Oriola Marashi poston foton pa reçipeta, fansat e kritikojnë

Ajo është një nga modelet shqiptare më të ndjekura në rrjete sociale, ku nuk mungojnë postimet seksi dhe provokuese. Është fjala për Oriola Marashin, e cila...

Kryesore Show Biz 10:40 - 23 Tetor, 2018

U aludua se fëmija që pret është i Florit, reagon pornostarja shqiptare

Një lajm mjaft i papritur ka qarkulluar ditën e djeshme në shumë media online shqiptare. Burime për emisionin “SevenBizz”, kanë konfirmuar se aktorja e filmave për...

Life Style 14:50 - 19 Prill, 2018

Lë punën si stjuardese për tu bërë pornostare/ Historia e 27 vjeçares

Një 27-vjeçare ka vendosur ta lërë punën e saj si stjuardesë e British Airlines, duke e konsideruar atë si një punë shumë të lodhshme. Laura Birbeck...

Kryesore Show Biz 11:20 - 14 Mars, 2018

Fotoja e fundit e pornostares acaroi shumë njerëz!

Mia Khalifa është akuzuar disa herë për postimet e saj pa etikë, ku ekspozon trupin dhe më shumë. 24 vjeçarja në postimin e fundit që ka...

Kuriozitete 22:50 - 5 Mars, 2018

Mësime depilimi nga pornostarja

Dillion Harper, pornostare prej vitesh, është mësuar të ekspozojë pjesët më intime të trupit. Rrjedhimisht, ajo depilohet përditë. 26-vjeçarja ka frikë nga dylli dhe nga trajtimet...

Aktualitet 17:00 - 25 Dhjetor, 2017

Befason studimi: Femrat më të lumtura janë pornostaret

Një studim amerikan ka evidentuar se si femrat më të lumtura janë ato të cilat kanë një karrierë prej pornostarje. Duket se ato gëzojnë një autostimë...

Aktualitet 15:11 - 14 Tetor, 2017

Xhesika Ndoja rikthehet si pornostare/ Demonstron stilet e kamasutrës

Këngëtarja Xhesika Ndoja në setin e ri të fotove, të realizuara nga Senad Hallaqi nga Kosova është shfaqur brune dhe shumë e palestruar. Me këtë pamje...

Life Style 23:24 - 3 Prill, 2017

FOTOT/ “Ishim eksituar të dy dhe ajo që ndodhi në avion….”

Në media kanë dale detaje kompromentuese rreth historisë së euroskeptikut Nigel Farage me pornostaren Valerie Fox. Ata u takuan në 22 mars gjatë një fluturimi me...

Aktualitet 11:04 - 24 Dhjetor, 2016

Gazetarja lë punën për t’u bërë pornostare

Një kapërcim të tillë profesionesh rrallë kishim parë, prandaj në momentin e parë të gjithë mbetën të befasuar. Një gazetare e agjencisë “ANSA” ka braktisur profesionin...

Life Style 23:45 - 13 Korrik, 2015

Police dhe pornostare, nën hetim oficerja në SHBA

Një oficere policie në Majemi, SHBA, është nën hetim pas pretendimeve se ajo ka një karrierë të dytë si aktore në filma porno.   Sabine Raymonvil,...