Connect with Us

All posts tagged "policia shtetit"

Denoncim 23:12 - 15 Janar, 2020

“Stop” nga Gjirokastra/ Policia e Shtetit në shërbim privat të biznesmenit që grabiti vëllain

Pak kohë më parë emisioni “Stop” transmetoi rastin e grabitjes së 30 milionë dhrahmive të të ndjerit Hajro Buzheri nga vëllai i tij, Islam Buzheri. Ky...

Politikë 17:40 - 20 Shkurt, 2018

Arrestimi i drejtuesve të lartë/ Policia deklaratë për shtyp

Pas arrestimit të 8 zyrtarëve dhe shpalljes në kërkim të 2 zyrtarëve të tjerë, drejtori i Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike  e Financiare  në Policinë...

Aktualitet 12:04 - 23 Shkurt, 2017

FOTOT/ Zbulohen serat dhe farishtet me kanabis

Policia ka njoftuar për një operacion në shkallë të gjerë për mbjelljen e kanabisit. Tani është koha që në zonat e ngrohta mund të mblillet lënda...