Connect with Us

All posts tagged "Polici"

lleshaj reagon per policin
Aktualitet 20:04 - 11 Shkurt, 2019

Videoja e shefit të policisë/ Reagon Sandër Lleshaj

Ministri i Punëve të Brendshme, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas videos së turpshme të një polici e cila u bë publike ditën e sotme. Reagimin, e...

Aktualitet 20:44 - 6 Shkurt, 2019

Aksident/ Polici përplaset me bordurën

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, pranë fshatit Xibrakë. Mësohet se një polic është përplasur me bordurën e rrugës, pasi...

Aktualitet 22:45 - 4 Shkurt, 2019

Si ia bëri?! Reperi me famë botërore arrestohet nga policia sepse është REFUGJAT!

Edhe për refugjatët e jashtëligjshëm ka shpresa për sukses dhe të mëdha madje! Së fundmi, mediat amerikane anë bërë të ditur se reperi me famë botërore...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ne nje studio televizive
Aktualitet 10:26 - 27 Janar, 2019

Artan Hoxha denoncon skandalin/ Shteti liroi trafikantin

Prokuroria dhe Drejtoria e Policisë së Kukësit janë përfshirë në një skandal të paprecedentë. Bëhet fjalë për një historinë e një trafikanti droge që ishte arrestuar...

Aktualitet 08:19 - 13 Janar, 2019

U ndje keq gjatë shërbimi/ Vdes punonjësi i policisë

Një nga punonjësit e Policisë Kufitare në Sarandë është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në skafin ku ndodhej në shërbimi. Mësohet se polici që ka...

Aktualitet 21:49 - 8 Janar, 2019

Letra mallëngjyese e Policit/ Më dhuroni lule sa jam gjallë, mos ma mbuloni varrin me kurora

Kur ju jeni në pizhame, unë jam në uniformë, me revole në brez, i gatshëm për t’jua siguruar gjumin e qetë. Ftohtë, borë, akull e shi,...

Aktualitet 19:40 - 6 Janar, 2019

Plagosja e policit/ Policia fsheh ngjarjen

Ish-kryeministri, Sali Berisha me anë të një postimi në rrjetet sociale ka denoncuar një ngjarje të ndodhur ditën e djeshme në zonën e Shijakut. Ai ka...

Aktualitet 10:40 - 24 Dhjetor, 2018

Një punonjës i policisë tregon fjalët me të cilët lajmëron prindërit se fëmijët e tyre kanë vdekur në një aksident

Një pjestar i forcave të rendit në Ohio të Shteteve të Bashkuara, ka ndarë me njerëzit në rrjete sociale një letër tek e cila tregon për...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Dhjetor, 2018

Pas të dashurit që kërkohet nga policia, reperi që bashkëpunoi me Elvana Gjatën rrezikon 15 vjet burg

Ndërkohë që i dashuri i saj është në kërkim për përfshirjen në masakrën e ish-Bllokut më 4 tetor, tashmë një tjetër person i njohur për Elvana...

Aktualitet 13:32 - 9 Dhjetor, 2018

U kap me armë pa leje/ Gjykata merr vendimin për policin grek

Gjykata e Sarandës ka dhënë masën e sigurisë për policin grek që u arrestua dje në Gjirokastër. Marios Gogolos ka marrë si masë “detyrim  paraqitje” në...