Connect with Us

All posts tagged "Polici"

Kryesore Show Biz 11:25 - 1 Maj, 2019

“Të thashë mos u ngut”/Këngëtari shqiptar ndalohet nga policia

Reperi shqiptar Mozzik publikoi një foto të papritur ne Instastory duke treguar ishte ndaluar nga policia e Kosovës gjatë rrugës dhe nuk tregonte arsyen përse. Në...

Aktualitet 15:41 - 22 Prill, 2019

Tritol automjetit të policit/ Nisin hetimet

Një automjeti i është vendosur tritol gjatë ditës së sotme. Sipas informacioneve makina ka qenë e një efektivi policie dhe ngjarja ka ndodhur në banesën e...

Aktualitet 10:21 - 17 Prill, 2019

Video-Berisha publikon emrin/ Kush është polici që dhunoi gruan te Bregu i Lumit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me konfrontimet fizike mes banorëve dhe forcave të policisë, te Bregu i Lumit. Në një postim në rrjetet sociale,...

Aktualitet 13:40 - 11 Prill, 2019

Skandali, një 5-vjeçare në qeli/ Trondit Jorida Tabaku

Ish-deputetja demokrate Jorida Tabaku ka denoncuar policinë, pasi sipas saj kanë dërguar në qeli një të mitur 5-vjeçare. “Skandali i radhës. Minorenet brenda komisariatit 4 dhe...

Aktualitet 12:30 - 8 Prill, 2019

Skandal/ Rilindja shpërblen policin e lidhur me grupet kriminale   

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari dixhital, sipas të cilit Rilindja ka shpërblyer, duke e ngritur në detyrë, një oficer policie, i...

Aktualitet 09:48 - 4 Prill, 2019

Video-“Ruhuni nga polici”/ Ja si vjedh natën në lokal 

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një video, ku duket një polic që merr në ambientet e jashtme të një lokali një ndriçues. Në një postim...

Aktualitet 19:28 - 2 Prill, 2019

Boçi flet pas shoqërimit në polici/ Drejtori më kërcënoi me jetë, u përplasëm fizikisht

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është shoqëruar ditën e sotme në ambientet e policisë. Pasi tentoi t’i bllokonte rrugën kryeministrit Rama, i cili ishte në...

Aktualitet 19:06 - 2 Prill, 2019

Denoncimi/ Shkon për të kërkuar ndihmë në polici, rrihet barbarisht brenda komisariatit

Një pedagog nga Lushnja ka shkuar në polici për të denoncuar bllokimin e rrugicës përmes të cilës hyn në banesën e tij. Në momentet që ka...

Kryesore Show Biz 12:57 - 30 Mars, 2019

“Më morën makinën, ma shpifën”/Këngëtarit shqiptar i ndodh e papritura me policinë

Këngëtari korçar, Endri Prifti është ndaluar nga policia për shkak se drejtonte automjetin nën efektet e alkoolit. Në një video të postuar në Facebook, ai thotë...

Aktualitet 20:26 - 28 Mars, 2019

Ligji për Vettingun në Polici/ Luan Rama në krah të Fatmir Xhafajt

Ish-deputeti i LSI-së, Luan Rama, ka komentuar ligjin për vetting në polici si dhe sjelljen e Policisë në protestat e opozitës. I pyetur për reagimin e...