Connect with Us

All posts tagged "podujeva"

Kosova & Rajoni 20:50 - 2 Janar, 2020

Jeton e vishet si i moshuar/ Kush është 20-vjeçari kosovar

Është vetëm 20 vjeç, por vishet dhe jeton si një i moshuar i kohëve të hershme. Yll Raçi nga Podujeva ka zgjedhur një stil më të...

Aktualitet 21:08 - 5 Qershor, 2016

Podujeva përfshihet nga breshëri i rrëmbyeshëm

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës përmes një njoftimi për media bën të ditur se një mot me erë dhe rrebeshe shiu të përcjellura me breshër e ka goditur...