Connect with Us

All posts tagged "po ndodh"

Aktualitet 17:41 - 15 Mars, 2019

Çfarë po ndodh tek PD?/ Basha mbledh aleatët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, një ditë para protestës së paralajmëruar nga opozita e bashkuar, ka mbledhur aletët në selin blu. Burime konfidenciale bëjnë me...

Aktualitet 09:58 - 9 Tetor, 2016

Po ndodh/ Maratona e Tiranës

Po zhvillohet Maratona e Tiranës. 1200 vrapues janë nisur në orën 9.00 të mëngjesit të sotëm dhe vrapojnë tani përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Itinerari i maratonës është...