Connect with Us

All posts tagged "pluhur"

Aktualitet 12:53 - 28 Qershor, 2019

Rryma pluhuri dhe alergji/ Ja çfarë po ju shkakton freskuesja e ndezur gjatë darkës

Nuk ju zë gjumi gjatë darkës dhe mbani të drejtuar freskuesen? Po bëni një gabim të madh. Sipas ekspertëve fjetja me freskuese ndezur mund të jetë...

Aktualitet 23:22 - 18 Shkurt, 2019

Ky është pluhuri “magjik” që mund të bëjë mrekullira për trurin dhe kujtesën

Konsumimi i përditshëm i vetëm një grami shafran mund të ndikojë në përmirësimin e memories afatshkurtër. Në këtë përfundim ka dalë një studim i publikuar në...

Aktualitet 16:10 - 8 Gusht, 2017

Foto+Video-Krim i shëmtuar në Korçë/ Qeveria “mbyt” qytetarët

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka zbuluar në rrjetet sociale skandalin që po ndodh në fshatin Golloberde të Korçës. Berisha ka postuar një mesazh të nisur...

Femra 17:29 - 10 Mars, 2017

Ja magjia e qumështit pluhur për fytyrën

Qumështi pluhur është ideal për fytyrën, për njollat në fytyrë. Jo vetëm kastraveci e limoni, por edhe qumështi pluhur vepron mjaft shpejtë. Në një tas shtoni...