Connect with Us

All posts tagged "plazh"

Aktualitet 14:43 - 16 Dhjetor, 2020

Pasuria/ Kush është ministri i Brendshëm, burri i gruas së dytë të Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama ka emëruar pak më parë ministrin e ri të Brendshëm, pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt. Në krye të ministrisë së Brendshme është emëruar...

FOTO-Duke u puthur dhe shijuar rrezet e diellit/ Vajza e Madonnës në momente intime me të dashurin
Showbizz 15:42 - 9 Dhjetor, 2020

FOTO-Duke u puthur dhe shijuar rrezet e diellit/ Vajza e Madonnës në momente intime me të dashurin

Lourdes Leon, vajza e këngëtares me famë botërore Madonna, ka tërhequr vëmendjen e pushuesve teksa ka treguar linjat e saj me bikini. Përveç kësaj ajo është...

Hygerta Sako e bën “nxehtë”/ Pozon me bikini në mes të Nëntorit
Showbizz 10:05 - 18 Nentor, 2020

Hygerta Sako e bën “nxehtë”/ Pozon me bikini në mes të Nëntorit

Teksa temperaturat po na favorizojnë, të shumtë janë personazhet publikë që kanë shfrytëzuar kohën e mirë dhe diellin për të shkuar në plazh. Një ndër to...

Showbizz 21:05 - 8 Shtator, 2020

Mosha thjesht një numër për Rovena Dilon/ Publikon foton më bikini nga plazhi

Rovena Dilo është një nga këngëtaret më të parapëlqyera dhe me një zë fantastik. Ndonëse vitet kanë kaluar, mosha për të ka mbetur thjesht një numër,...

Showbizz 14:07 - 7 Shtator, 2020

“A keni ëndërruar për mua”/ Futbollistja shqiptare ndez imagjinatën e meshkujve

Futbollistja Uendi Muja, ka ndezur sërish rrjetin teksa ka dhuruar disa poza shumë seksi nga pushimet.  Me rroba bikini, në bregdet, bukuroshja shkodrane ka treguar linjat...

Plazh në shtator/ Parashikimi i motit për këtë të diel
Sociale 08:02 - 6 Shtator, 2020

Plazh në shtator/ Parashikimi i motit për këtë të diel

Lajme të mira për të gjithë ata që kanë planifikuar pushime për këtë të diel shtatori. Kushtet atmosferike janë të favorëshme si për pushime në bregdet...

U fut për t’u larë në det/ Mbytet një person tek “Plazhi i Gjeneralit”
Kronika 18:39 - 5 Shtator, 2020

U fut për t’u larë në det/ Mbytet një person tek “Plazhi i Gjeneralit”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kavajë ku një pushuese është mbytur në det teksa lahej. Bëhet fjalë për një 41-vjeçar me inicialet E.M....

Radhë kilometrike në Morinë/ Pushuesit nga Kosova dynden drejt bregdetit shqiptar
Sociale 10:28 - 30 Gusht, 2020

Radhë kilometrike në Morinë/ Pushuesit nga Kosova dynden drejt bregdetit shqiptar

Rradhë të gjata kilometrike janë krijuar këtë të diel në pikën kufitare të Morinës, për shkak të dyndjes së qytetarëve kosovarë drejt bregdetit shqiptar. Fluksi i...

Showbizz 21:08 - 28 Gusht, 2020

Pasi hoqi kilet e tepërta, Fifi shfaqet super tërheqëse nga plazhi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pas rënies drastike në peshë. Ajo nuk heziton që herë...

Kronika 19:26 - 26 Gusht, 2020

Tragjedi në Durrës/ Pas babait, humb jetën edhe vajza 9-vjeçare

Rëndohet bilanci i viktimave nga ngjarja në plazhin e Durrësit ku një 44 vjeçar u mbyt në det. Mësohet se edhe vajza e tij 9-vjeçare ka...

Shpërthimi i zjarrit në Vlorë/ Pronari i skafit niset drejt Traumës
Kronika 19:14 - 26 Gusht, 2020

Përfshihet nga flakët skafi në plazhin e Vlorës

Një skaf është përfshirë nga flakët duke u djegur pasditen e sotme pranë zonës së Plazhit të Vjetër në Vlorë. Mësohet se flakët pushtuan skafin rreth...

E rëndë/ Mbytet një grua në Surrel
Kronika 15:32 - 24 Gusht, 2020

E rëndë/ Mbytet një person në “Plazhin e Vjetër” të Vlorës

Një person është gjetur i pajetë pranë Plazhit të Vjetër në qytetin e Vlorës. Akoma nuk bëhet i ditur identiteti i të mbyturit dhe rrethanat e...

Showbizz 14:14 - 21 Gusht, 2020

FOTOT-Të dy të shtrirë në rërë/ Kendall Jenner kapet në momente intime me të dashurin e ri

Modelja Kendall Jenner dhe Devin Booker janë çifti më i ri i showbizit dhe fotot e fundit e konfirmojnë këtë. 24 vjeçarja dhe basketbollisti janë kapur...

Mbytet një grua në plazhin e Velipojës
Kronika 17:35 - 19 Gusht, 2020

Mbytet një grua në plazhin e Velipojës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Velipojë ku një pushuese është mbytur në det teksa lahej. Ende nuk bëhet me dije identiteti dhe mosha...

Hapja e shkollave/ PD: Nuk mjafton njoftimi, Ministria të nxjerrë strategjinë e plotë
Politikë 12:20 - 17 Gusht, 2020

Ç’do të ndodhë me nxënësit?/ PD: Qeveria të publikojë strategjinë për shkollat

PD akuzon qeverinë se nuk ka asnjë plan për rihapjen e shkollave në shtator, pas mbylljes disa-mujore nga koronavirusi. Sipas ish-deputetit, Luçiano Boçi mbi 640 mijë...

Video-Të rinjtë “i çjerin maskën” në zyrën e tij Veliajt/ I kërkojnë llogari për vrasjen e Ardit Gjoklajt
Politikë 13:54 - 13 Gusht, 2020

Veliaj shfaqet në ekran pas betejës me Covid/ Zhupa i nxjerr “të palarat”: Dy javë plazh dhe nxirje

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa ka ironizuar kyrebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Sot pasi u shfaqt në ekran, pasi mundi virusin, Zhupa thotë se “dy javë...

Satire Politike 13:23 - 13 Gusht, 2020

Lajmi i fundit/ Ylli Ndroqi rrezikon mbytjen në Jalë

Manjati i mediave Ylli Ndroqi raportohet se ka pasur një situatë të pakëndshme në ujrat e gjirit të Jalës ditën e sotme. Burime mediatike shkruajnë se...

E rëndë te Mali i Robit/ Humb jetën një person, Policia dhe Ambulanca nuk lëvizin trupin
Aktualitet 15:53 - 12 Gusht, 2020

E rëndë te Mali i Robit/ Humb jetën një person, Policia dhe Ambulanca nuk lëvizin trupin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e plazhit pranë Malit të Robit, pasi një qytetar ka humbur jetën pranë një banese atje. Por ajo...

Kronika 14:03 - 11 Gusht, 2020

Bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit/ Humb jetën pushuesja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në plazhin e Ksamilit ku një grua ka humbur jetën. Mësohet se shtetësja K.Cauli u rrëzua aksidentalisht...

Kronika 15:11 - 10 Gusht, 2020

Mbytet një person në plazhin e Borshit

Një person është mbytur sot në plazhin e Borshit në Vlorë. Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes. Autoritet ndodhen në vendin e...

Emily Ratajkowski e akuzon hapur për abuzim seksual/ Reagon fotografi: "Kush e beson një vajzë që ka kërcyer nudo në klip”
Showbizz 12:13 - 10 Gusht, 2020

Ratajkowski çmend pushuesit/ Modelja tregon fizikun mahnitës me bikini minimaliste

Modelja shumë e njohur Emily Ratajkowski është shfaqur mahnitëse teksa po pushon në Hamptons. Bukuroshja ka treguar linjat e saj perfekte e veshur me bikini minimaliste...

Kapriçot e motit/ Temperatura “përvëluese” ju presin gjatë ditës
Sociale 08:13 - 10 Gusht, 2020

Keni plan të shkoni në plazh?/ Mësoni surprizat e motit për këtë javë

Ditët e javës që presim përpara duket se do të “kopjojnë” njëra tjetrën dhe i gjithë parashikimi mund të mblidhet në një tablo të përgjithshme. Por...

Life Style 20:56 - 9 Gusht, 2020

Çfarë dobi sjell ecja në rërën e plazhit?

Gjatë verës, të gjithë frekuentojnë plazhet për tu cclodhur dhe për të marrë rreze. Por, a e dini se ccfarë dobi sjell ecja në rënën e...