Connect with Us

All posts tagged "Plas"

Kronika 17:05 - 22 Gusht, 2019

Plas në Prokurorinë e Përgjithshme/ Kush tentoi të rehabilitohej, duke iu dërguar letër mediave?

Pothuajse një vit pas skandalit me Shullazin, në Prokurori ka shpërthyer një tjetër skandal. Burimi është tek Krimet e Rënda, ndërsa skenari dhe regjia janë nga...

Politikë 11:00 - 4 Gusht, 2019

Ekskluzive-Plas në PS/ Deputetët konfliktohen me ministrat

Partia Socialiste është përfshirë në një konflikt të brendshëm që sa vjen dhe thellohet. Lufta mes llojit, tregon krizën që ka përfsirë Partinë Socialistë, pavarësisht se...

mesila doda i versule btaonit
Aktualitet 23:15 - 7 Maj, 2019

Plas në “Opinion”/ Mesila Doda i vërsulet Batonit me gjuhë rrugë

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut u diskutua tema e debatit mes kryeministrit te Kosovës, Ramush Haradinaj dhe atij të Shqipërisë Edi Rama,...

Grabitja në Rinas
Aktualitet 11:59 - 11 Prill, 2019

Policia Ushtarake në aeroport/ Ish-Presidenti plas “bombën”

Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me vendimin e marrë nga qeveria dhe ministrja e Mbrojtjes, Olta...

cakaj gjate recitimit
Aktualitet 21:35 - 2 Mars, 2019

Foto-video/ Recitimi i Cakajt, plas gallata në rrjetet sociale

Ditët e fundit në Tiranë u zhvillua Samiti i dytë i Diasporës. Në këtë Samit mbajtën fjalën e tyre politikanë të trevave shqiptare dhe nga diaspora,...

Levizja socialiste per integrim selia
Aktualitet 17:49 - 18 Shkurt, 2019

Plas në LSI/ Debate të forta për djegien e mandateve

Pas vendimit të Partisë Demokratike dhe disa prej aleatëve opozitarë për djegien e mandateve, pritet edhe reagimi i LSI-së. Grupi Parlamentar i kësaj force politike mësohet...