Connect with Us

All posts tagged "plagosje"

Plagoset me thikë një 60- vjeçar në Durrës
Kronika 18:18 - 23 Shtator, 2020

Plagoset me thikë një 60-vjeçar në Durrës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e e sotme në Durrës. Mësohet se një person është paraqitur i plagosur me thikë në spitalin e këtij...

17 vjeçari i palgosur në Durrës futet në operacion/ Policia jep detaje nga ngjarja
Kronika 16:43 - 22 Shtator, 2020

17 vjeçari i plagosur në Durrës futet në operacion/ Policia jep detaje nga ngjarja

Policia ka dhënë detaje lidhur me plagosjen e një të mituri në Durrës. Një 17-vjeçar me iniciale E.Z.,17 ka mbetur i plagosur me thikë në Sukth....

Plagosi me armë komshiun/ Policia identifikon autorin e ngjarjes në Astir
Kronika 19:34 - 20 Shtator, 2020

Plagosi me armë komshiun/ Policia identifikon autorin e ngjarjes në Astir

Është identifikuar autori i plagosjes së shtetasit Spartak Beqarajt në Astir. Blutë e kryeqytetit bëjnë të ditur se autori është shtetasi me iniciale A.M 20 vjeç,...

Zbardhen detajet e reja/ Autori i vrasjes në Durrës, djali i ish-drejtorit të burgut
Kronika 20:45 - 18 Shtator, 2020

Dy të plagosur në Durrës/ Kapet autori, policia jep detaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës, ku dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri....

Plagosi me armë babë e bir/ Arrestohet pas dy orë ndjekjeje autori 39 vjeçar
Kronika 20:53 - 14 Shtator, 2020

Plagosi me armë babë e bir/ Arrestohet pas dy orë ndjekjeje autori 39 vjeçar

Policia e Durrësit zbardhi dhe dokumentoi në kohë rekord, ngjarjen e ndodhur më parë, ku mbetën të plagosur me armë zjarri babë e bir. Blutë kanë...

Trafik klandestinësh nga Lindja e Mesme/ Arrestohet një shtetas sirian në Pogradec
Kronika 18:30 - 14 Shtator, 2020

Kërcet arma në Durrës/ Plagosen babë e bir

Një ngjarje e rëndë ashtë regjistruar pasiten e sotme në Durrës, ku babë e birë janë plagosur me armë zjarri. Sipas uniformave blu, autori i plagosjes...

Dhunoi dhe plagosi me thikë të moshuarin në lokal/ Kapet në Durrës autori i ngjarjes
Kronika 19:46 - 13 Shtator, 2020

Kërcet arma në Lushnje/ Plagoset një person

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje, ku paraprakisht raportohet se një person është plagosur më armë zjarri. Sipas informacioneve nga policia,...

Dhunoi dhe plagosi me thikë të moshuarin në lokal/ Kapet në Durrës autori i ngjarjes
Kronika 21:41 - 12 Shtator, 2020

Plagosja e sirianit në Durrës/ Policia zbardh ngjarjen: Çfarë ndodhi në lagjen te Rruga e Re e Portit

Ndonëse në media u raportua për një sherr mes një grupi shtetasish sirianë në Durrës, policia ka përgënjeshtruar lajmin. Blutë bëjnë me dije se në fakt...

E rëndë në Durrës/ Plagoset me thikë një person
Kronika 21:22 - 12 Shtator, 2020

E rëndë në Durrës/ Plagoset me thikë një person

Një sherr  i përgjakshëm ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës mes disa shtetasve sirianë. Ngjarja ka ndodhur tek mbikalimi i Urës së Dajlanit teksa...

Trafik klandestinësh nga Lindja e Mesme/ Arrestohet një shtetas sirian në Pogradec
Kronika 22:26 - 11 Shtator, 2020

Sherri i bujshëm në ish- Bllok/ Policia e Korçës shoqëron Vis Bajraktarin dhe të vëllain

Policia e Korçës ka shoqëruar mesditën e sotme Vis Bajraktarin dhe vëllain e tij Shpresim Bajraktari. Vis Bajraktari ishte shpallur në kërkim nga polica pas sherrit...

Plagosja e 30 vjeçarit te “5 Maji”/ Policia jep detaje, identifikohet autori
Kronika 22:18 - 11 Shtator, 2020

Plagosja e 30 vjeçarit te “5 Maji”/ Policia jep detaje, identifikohet autori

Policia e Tiranës ka dhënë informacionin zyrtar lidhur me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “5 maji”. Policia ka identifikuar autorin e dyshuar të...

Detaje nga sherri me thika/ Njëri prej tyre tenton të largohet, merr përpara me makinë një grua
Kronika 19:45 - 10 Shtator, 2020

Sherr masiv në një lokal/ 5 të plagosur në Elbasan

Një sherr masiv ka ndodhur pak minuta më parë në një lokal në lagjen “Qamil Guranjaku”, në Elbasan. Mësohet se si pasojë kanë mbetur 5 persona...

Plagoset me thikë pas shpine shqiptari në Itali
Kronika 21:16 - 6 Shtator, 2020

Plagoset me thikë pas shpine shqiptari në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Sipas mediave vendase, mësohet se një një 20 vjeçar shqiptar është plagosur më thikë pas...

Plagosja "Starova' fundos pesë persona/ Mes tyre gjyqtarja e Korçës dhe dekan i Fakultetit Juridikarmë në Shkodër/ Policia zbardh dinamikën e ngjarjes, një i arrestuar
Kronika 18:09 - 2 Shtator, 2020

Plagosja me armë në Shkodër/ Policia zbardh dinamikën e ngjarjes, një i arrestuar

Në vijim të hetimeve për zbardhjen e plotë të ngjarjes së ndodhur dje më datë 01.09.2020 ku në vendin e quajtur “Prek Cali”, ka mbetur i...

Makina përplas këmbësorin/ Humb jetën i moshuari, plagoset rëndë shoferi
Kronika 16:33 - 1 Shtator, 2020

Plagosje në Shkodër/ Dërgohet me urgjencë në spital një person

Disa të shtëna me armë janë regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Shkodrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit “Prek Cali” dhe si...

Dhunoi dhe plagosi me thikë të moshuarin në lokal/ Kapet në Durrës autori i ngjarjes
Kronika 22:57 - 31 Gusht, 2020

Plagosja e dyfishtë në Zall Herr/ Komandoja qëllon me qytën e armës 23-vjeçarin, i fut plumbin një tjetri

Detaje të reja janë zbardhur nga sherri me armë në një lokal në Zall-Herr. Mësohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta përpara një lokali...

Plagosi me thikë një 36 vjeçar/ Arrestohet i riu në Gjirokastër
Kronika 15:57 - 31 Gusht, 2020

Plagosi me thikë një 36 vjeçar/ Arrestohet i riu në Gjirokastër

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Xh. L., 21 vjeç, banues në Gjirokastër. Arrestimi i këtij...

I dënuar për abuzim seksua/ Kapet 46-vjeçari teksa po arratisej drejt Greqisë
Kronika 21:05 - 25 Gusht, 2020

Të shtënat me armë në Shkodër/ Policia në ndjekje të “Audit” të zi

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar pak minuta më parë në Shkodër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Fermentimit, ndërsa të plagosur janë...

Plagoset një person në Pogradec
Kronika 17:07 - 24 Gusht, 2020

Plagoset një person në Pogradec

Një person ka mbetur i plagosur pasditën e sotme në Pogradec, pas një konflikti të çastit. Ai është dërguar menjëherë me urgjencë në spital, ku po...

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia
Kronika 21:18 - 23 Gusht, 2020

Plagosi me thikë 42 vjeçarin/ Panga të riut në Korçë

Një 18 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë sot në Korçë pasi ka plagosur me thikë një person. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 10...

Plagosje me armë në Vlorë/ Shpallet në kërkim autori, 18-vjeçari në luftë me jetën te Trauma
Kronika 09:50 - 23 Gusht, 2020

Plagosje me armë në Vlorë/ Shpallet në kërkim autori, 18-vjeçari në luftë me jetën te Trauma

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar pak pasi ka kaluar mesnata mbrëmjen e djeshme në Fushë Mavrovë të Vlorës. Mësohet se dy të rinj janë...

“Të shtënat me armë në Peqin”/ Merr tjetër kthesë ngjarja, çfarë thotë policia
Kronika 12:08 - 22 Gusht, 2020

Plagosi gruan me thikë pasi u zunë për një çelës/ Arrestohet i moshuari nga Tirana

Policia e Tiranës ka arrestuar 73-vjeçarin Ndue Prenga, i cili plagosi rëndë bashkëshorten, pak ditë më parë. Autori ka deklaruar para gjyqtarit Arben Micko se ngjarja...

Fier/ Parandalohet vrasja e trefishtë, kapet autori që qarkullonte me automatik
Kronika 09:24 - 20 Gusht, 2020

Zbardhet ngjarja e rëndë në Fier/ Arrestohet autori, në kërkim katër bashkëpunëtorët

Policia bën të ditur se ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur në Patos të Fierit tre ditë më parë, ku mbeti i plagosur me armë...