Connect with Us

All posts tagged "plagosje me thike"

Kronika 16:34 - 7 Tetor, 2019

Fshehu plagosjen/ Arrestohet pronari i një lokali

Një person është arrestuar ditën e sotme nga policia pas tentativës për të fshehur një plagosje në lokalin e tij. Shtetasi i identifikuar si A.J. 55-vjeç...

Kryesore Show Biz 20:52 - 29 Qershor, 2019

“Më kanë plagosur me thikë”/ Aktori tregon incidentin e frikshëm në skenë

I ftuar në emisionin “Thumb” aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar një nga skenat më të frikshme që i kishte ndodhur gjatë vënies...

Aktualitet 10:17 - 14 Dhjetor, 2018

Plagosi me thikë të riun/ Arrestohet 27-vjeçari

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Matit, nën akuzën e plagosjes me thikë. Policia bën me dije se i arrestuari është shtetasi me...

Aktualitet 11:26 - 19 Nentor, 2018

E la e dashura/ I riu plagos me thikë babë e bijë

Një lidhje e ndërprerë dashurie,  për pak sa nuk shkaktoi një tragjedi. Bëhet fjalë për shtetasin Fatjon Toska, banues në lagjen “Barikada”, i cili plagosi ish...

Aktualitet 15:17 - 17 Qershor, 2018

Plagosi me thikë 52-vjeçarin/ Arrestohet autori

Një 45-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës, nën akuzën se ka plagosur me thikë një shtetas. Policia ka bërë me dije se në...

Aktualitet 18:36 - 6 Maj, 2018

Plagosën 27-vjeçarin dhe të fejuarën e tij me thikë/ Arrestohen 3 autorët e ngjarjes

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në zonën e “Unazës së re” në kryeqytet, ku gjatë një konflikti kanë mbetur të plagosur me...

Aktualitet 10:56 - 17 Korrik, 2017

Plagosi me thikë 30-vjeçarin/ Arrestohet i riu durrsak (Emri)

Një 27-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi ka tentuar të vrasë me thikë një person. Nga njoftimi i policisë, mësohet se ka rënë në...

Aktualitet 08:47 - 17 Shkurt, 2017

I ngul disa thika 35-vjeçarit/ Arrestohet i riu në Fier (Emri)

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Fierit, pasi akuzohet për plagoje me thikë. Mësohet se është arrestuar i riu Arsen Ferko, 23 vjeç....

Aktualitet 10:08 - 4 Gusht, 2016

Sherr me thika në tragetin Ankona-Durrës/ Plagoset rëndë një 34 vjeçar, kapet kosovari

Një sherr me thika  ka shkaktuar panik në tragetin e linjës Ankona-Durrës gjatë kohës që ai ishte në lëvizje. Altin Hakamani nga Mitrovica  Kosovës rreth orës...

Kronika 16:20 - 29 Prill, 2015

Durrës/ Arrestohen 2 persona, 25-vjeçari për vjedhje dhe 37-vjeçari për plagosje

Policia e Durrësit ka vënë në pranga dy persona, të akuzuar për vjedhje dhe plagosje me thikë. Mësohet se është arrestuar shtetasi Armando Psatha, 25 vjeç,...

Aktualitet 13:10 - 18 Shkurt, 2015

Sarandë/ 5 persona plagosin pronarin e një lokali nate

Një grindje mes palëve ka shkaktuar plagosjen e një 39 vjeçari në Sarandë. Policia bën me dije se personi që ka marrë plagë të rënda, i...

Aktualitet 22:00 - 3 Qershor, 2014

Plagosje me thikë në Belsh, për motive pronësie

Një plagosje me thikë ka ndodhur në Blesh. Policia bën me dije se pas një sherri mes dy personave ka mbetur i plagosur shtetasi, Shpëtim Shabani,...

Aktualitet 22:00 - 22 Prill, 2014

Plagoset me thikë një 41-vjeçar, arrestohet autori i ngjarjes

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Një 41 vjeçar është goditur me thikë, pas një grindjeje të çastit....

Aktualitet 23:00 - 16 Mars, 2014

Borxhi i pashlyer, plagoset me thike 29 vjeçari

Një 29 vjeçar nga Bulqiza është plagosur me thikë paraditen e sotme. I riu i plagosur është Petrit Lici, i cili është qëlluar 4 herë me...