Connect with Us

All posts tagged "plagosja"

shkoder
Kronika 14:41 - 12 Maj, 2018

Plagosja e 43-vjeçarit/ Zbardhen të tjera detaje, identifikohen autorët

Policia e Shkodrës ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e djeshme, ku mbeti i plagosur shtetasi E. S., 43 vjeç, banues në Laç-Vau...

Kris arma në Shkodër/ Policia zbardh ngjarjen dhe jep detaje
Kronika 09:16 - 10 Maj, 2018

Plagosja në Shkodër/ Identifikohen autorët

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur identifikimin e autorëve të plagosjes së 35-vjeçarit, në fshatin Grudë e Re. Shtetasi Gj.  G. 35 vjeç është plagosur...

Kronika 17:42 - 5 Maj, 2018

Përplasje me armë zjarri/ Një i plagosur, policia në kërkim të autorëve

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër, ku një 32-vjeçar ka mbetur I plagosur. Burime nga policia bëjnë të ditur se...

Aktualitet 13:41 - 5 Maj, 2018

Plumba ndaj biznesmenit/ Zbardhen detaje të reja

Të tjera detaje janë zbardhur nga plagosja që ka ndodhur në hyrje të Shkodrës. I plagosuri Xhevat Vataksi është 60 vjeç dhe  aktualisht ndodhet në spitalin...

Kronika 09:37 - 4 Maj, 2018

Plagosja e minatorit/ Arrestohen inxhinieri dhe tekniku

Një inxhinier dhe teknik i një miniere në Bulqizë janë vënë në pranga pasi akuzohen për shkelje të rregullave të mbrojtjes në punë, duke shkaktuar kështu...

shkoder
Kronika 11:30 - 2 Mars, 2018

Plagosja në Fier/ Zbardhen detaje të tjera

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me plagosjen me armë zjarri e cila ndodhi paraditen e sotme pranë gjimnazit “Janaq Kilica” të qytetit të Fierit....

Kronika 08:33 - 19 Shkurt, 2018

Plagosje me armë zjarri në Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një një grua 44-vjecare është plagosur...

Politikë 11:03 - 17 Shkurt, 2018

Basha uron Kosovën/ “Përulemi para veprës së Ibrahim Rugovës dhe Adem Jasharit”

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha , ka uruar dhjetë vjetorin e pavarësisë së Kosovës, me anë të një postimi në rrjetet sociale. Sipas Bashës Kosova...

Aktualitet 21:14 - 7 Shkurt, 2018

Atentati në Elbasan/ Zbulohet lidhja që ka shënjestra me fisin Çapja

Një atentat me armë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit, vetëm disa disa orë pas vizitës së Kryeprokurores Arta Marku. Burime nga policia bëjnë...

Aktualitet 19:19 - 30 Janar, 2018

Plagosja në Fier/ Shoqërohet autori dhe 3 persona të tjerë

Policia ka shoqëruar të dyshuarin si autor të plagosjes së pasdites së sotme në fshatin Fermë-Çlirim të Fierit. Sipas burimeve nga policia, raportohet se autori i...

Aktualitet 15:14 - 16 Nentor, 2017

Plagosja te Astiri/ Zbardhen detaje të reja

Policia ka zbardhur detaje të tjera në lidhje me ngjarjen e sotme në Tiranë, ku një 30-vjeçar ka mbetur I plagosur. Ngjarja ka ndodhur paraditen e...

Aktualitet 09:22 - 16 Tetor, 2017

Plagosi më thikë nipin 14-vjeçar/ Arrestohet në flagrancë

Një 43-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia e Fierit, pasi për motive të dobëta ka plagosur me thikë nipin e tij 14-vjeçar. Mësohet se 14-vjeçari...

Aktualitet 09:32 - 3 Tetor, 2017

Plagosja në Lushnje/ Arrestohet personi i shpallur në kërkim

Policia ka bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes së ndodhur gjatë natës së datës 02.10.2017, ku mbeti i plagosur me armë zjarri shtetasi me inicialet A.Z....

Aktualitet 11:51 - 2 Tetor, 2017

Ngjarja në Himarë/ Autori është vetëplagosur

Policia jep sqarime në lidhje me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Vranisht, ku një person është plagosur me armë zjarri. Uniformat blu bëjnë...

Aktualitet 10:15 - 2 Tetor, 2017

Plumba në Lushnje/ Plagoset rëndë 29-vjeçari

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lushnje. Policia ka bërë të ditur se i plagosur ka mbetur 29-vjeçari me inicialet A....

Aktualitet 14:22 - 30 Shtator, 2017

Plagosja e katërfishtë/ Në kërkim pronari i lokalit

Pronari i lokalit dhe një person tjetër janë shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohen si autorë të plagosjes së katërfishtë mbrëmjen e djeshme në rrugën ...

Aktualitet 10:09 - 13 Shtator, 2017

Plagosja tek Pazari i Ri/ Autori: Po sqaronim sherrin e femijëve

“Me Pëllumb Gjokën u takuam për t’u sqaruar në lidhje me sherrin mes djemve tanë. Në debat e sipër situata më doli kashtë kontrollit. Nuk doja...

Aktualitet 20:05 - 3 Shtator, 2017

Plumba në kokë të riu/Kush janë 4 personat e arrestuar në Shkodër

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 4 persona, të akuzuar për moskallëzim krimi në lidhje me plagosjen e ndodhur sot në një lokal muzike, ku...

Aktualitet 19:50 - 3 Shtator, 2017

Grushte e thika/Policia sqaron: Çfarë ndodhi mes të rinjve në Elbasan

Policia e Elbasanit ka reaguar pas sherrit mes dy të rinjve, që ndodhi pasditen e sotme për lojën me letra. Uniformat blu bëjnë me dije se...

Aktualitet 09:25 - 31 Korrik, 2017

Plagosën me thikë 27-vjeçarin/Prangosen 3 të rinjtë në Gramsh (Emrat)

Policia e Gramshit ka vënë në pranga tre persona, të cilët akuzohen për plagosje. Mësohet se janë arrestuar të rinjtë Aleks.Zh., 23 vjeç, Eros.S., 19 vjeç,...

Aktualitet 23:14 - 20 Maj, 2017

Detaje tronditëse/Kushëriri plagosi rëndë policin ushtarak në Vaun e Dejës

Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja me armë zjarri, e ndodhur mbrëmjen e sotme në Vaun e Dejës, Shkodër. I plagosur rëndë nga të shtënat...

Aktualitet 21:34 - 20 Mars, 2017

Plagosja me armë në Kinostudio/Reagon policia

Policia e Tiranës ka sqaruar ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në Kinostudio, ku u plagos me armë zjarri një person. Sipas uniformave blu, dy shtetas...

Aktualitet 13:07 - 14 Shkurt, 2017

Plagosi me thikë dy vëllezërit/ Arrestohet autori në Pukë (Emri)

Një 43-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Pukës, pasi akuzohet për plagosje me thikë. Mësohet se është arrestuar shtetasi Bardhok Gjergji, banues në Fushë...