Connect with Us

All posts tagged "plagosja"

Aktualitet 13:16 - 28 Tetor, 2016

Detaje të reja/ Plagosja në Tiranë për shkak të një konflikti

Shtetasi Andi Mustafaraj u plagos si pasojë e një konflikti pranë verandës së një lokali në zonën e ish-Ekspozitës. Kështu meson Citynews nga burime pranë Policisë...

Aktualitet 18:27 - 30 Korrik, 2016

Detaje të reja për plagosjen në burgun e Vaqarrit

Detaje të reja janë publikuar lidhur me plagosjen e ndodhur në burgun e Vaqarrit pasditen e sotme. Burimet bëjnë me dije se një i paraburgosur është...

Aktualitet 17:17 - 17 Qershor, 2016

PD: Rama të tërheqë banditët që gjakosin qytetarët dhe demokratët, ose vetmbrojtje civile

Drejtues dhe përfaqëues të PD pranë Kid Kazazit të plagosur sot nga banditi i Ramës në Kavajë Drejtues dhe përfaqësues të Partisë Demokratike vizituan në spital...