Connect with Us

All posts tagged "plagosja"

Aktualitet 11:42 - 28 Nentor, 2018

Plagoset me thikë i riu/ Dërgohet me urgjencë në spitalin Korçës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në në fshatin Podgorie, Maliq, ku një 28-vjeçar dyshohet se është plagosur me thikë. Sipas uniformave blu,...

Aktualitet 08:30 - 2 Tetor, 2018

Ngjarja e rëndë në Elbasan/ Identifikohet autori

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme ku mbeti i plagosur me thikë 29 vjeçari. Mësohet se policia...

shkoder
Kronika 09:26 - 17 Maj, 2018

Plagosja në Vlorë/ Zbulohen të tjera detaje, identifikohen autorët

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorëve të cilët ditën e djeshme plagosën me armë zjarri një shtetas, në lagjen “Pavarësia”. Specialistët e Seksionit Kundër...

shkoder
Kronika 14:41 - 12 Maj, 2018

Plagosja e 43-vjeçarit/ Zbardhen të tjera detaje, identifikohen autorët

Policia e Shkodrës ka zbardhur të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e djeshme, ku mbeti i plagosur shtetasi E. S., 43 vjeç, banues në Laç-Vau...

plagos me arme zjarri
Kronika 09:16 - 10 Maj, 2018

Plagosja në Shkodër/ Identifikohen autorët

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur identifikimin e autorëve të plagosjes së 35-vjeçarit, në fshatin Grudë e Re. Shtetasi Gj.  G. 35 vjeç është plagosur...

Kronika 17:42 - 5 Maj, 2018

Përplasje me armë zjarri/ Një i plagosur, policia në kërkim të autorëve

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër, ku një 32-vjeçar ka mbetur I plagosur. Burime nga policia bëjnë të ditur se...

Aktualitet 13:41 - 5 Maj, 2018

Plumba ndaj biznesmenit/ Zbardhen detaje të reja

Të tjera detaje janë zbardhur nga plagosja që ka ndodhur në hyrje të Shkodrës. I plagosuri Xhevat Vataksi është 60 vjeç dhe  aktualisht ndodhet në spitalin...

Kronika 09:37 - 4 Maj, 2018

Plagosja e minatorit/ Arrestohen inxhinieri dhe tekniku

Një inxhinier dhe teknik i një miniere në Bulqizë janë vënë në pranga pasi akuzohen për shkelje të rregullave të mbrojtjes në punë, duke shkaktuar kështu...

shkoder
Kronika 11:30 - 2 Mars, 2018

Plagosja në Fier/ Zbardhen detaje të tjera

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me plagosjen me armë zjarri e cila ndodhi paraditen e sotme pranë gjimnazit “Janaq Kilica” të qytetit të Fierit....

Kronika 08:33 - 19 Shkurt, 2018

Plagosje me armë zjarri në Elbasan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Elbasanit. Mësohet se një një grua 44-vjecare është plagosur...