Connect with Us

All posts tagged "plagosja"

Kronika 22:04 - 10 Shkurt, 2020

Zbardhet dinamika e ngjarjes në Durrës/ 42-vjeçari u plagos nga hajduti

Policia ka zbardhur detaje të reja, për ngjarjen në Durrës ku mbeti i plagosur me armë zjarri një 42 vjeçar. Sipas njoftimit, autori i plagosjes kishte...

Kronika 09:04 - 6 Shkurt, 2020

“Luftë” në pedonale/ Si u plagos 35-vjeçarja, në pranga tre autorët  

Është zbardhur ngjarja e rëndë e ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme në qytetin verior të Shkodrës, ku një grua mbeti e plagosur pasi e zuri një plumb ‘qorr’....

Kronika 19:36 - 18 Janar, 2020

Plagosja në Vlorë/ Policia “blindon” zonën, pika kontrolli në të gjitha rrugët dalëse

Policia e Vlorës,  ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ndodhi këtë mbrëmje në rrugën Transballkanike ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Policia sqaron...

Kronika 08:31 - 16 Janar, 2020

Plagosja e 23-vjeçarit në Elbasan/ Policia zbardh detajet e ngjarjes

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e ndodhur gjatë natës në Elbasan, ku mbeti i plagosur një 23-vjeçar. Policia bën të...

Kronika 08:55 - 7 Janar, 2020

“Çmendet” i riu/ Plagos babain me thikën e bukës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Tepelenë, ku një i ri ka sulmuar babain e tij me thikën e bukës. Mësohet se...

Kronika 08:26 - 1 Janar, 2020

Nata e ndërrimit të viteve nuk kalon pa incidente/ 63-vjeçari këput tre gishta

Nata e ndërrimit të Viteve nuk ka kaluar pa incidente në Vlorë dhe në Librazhd. Sipas Report Tv, një 60-vjeçar nga fshati Bishtan është lënduar rëndë,...

Politikë 11:26 - 31 Dhjetor, 2019

Trafik droge dhe prostitucion?/ Detajet tronditëse pas atentatit ndaj kryebashkiakut në Lushnje

Partia Demokratike ka reaguar me tone mjaft të forta pas atentatit në Lushnje, ku mbeti i plagosur kryebashkiaku Fatus Tushe dhe sekretarja Erisa Qalliu. Në një...

Kronika 10:24 - 31 Dhjetor, 2019

Granatë dhe të shtëna me armë në zyrë/ Nisen drejt Tiranës e kryebashkiaku dhe sekretarja, ja gjendja shëndetësore

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bashkinë e Lushnjës, ku kanë mbetur të plagosur dy persona, kryebashkiaku Fatos Tushe dhe sekretarja e...

Kronika 09:31 - 31 Dhjetor, 2019

Shpërthimi në zyrën e kryebashkiakut/ Zbardhen të tjera detaje, u dëgjuan dhe të shtëna me armë

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Lushnjën mëngjesin e sotëm. Mësohet se një shpërthim është dëgjuar rreth...

Kronika 09:21 - 31 Dhjetor, 2019

Plagoset kryebashkiaku i Lushnjes/ Dyshohet për bombë në zyrë

Kryetari i Bashkisë së Lushnjes, Fatos Tushe është plagosur brenda zyrës së tij. Nga të dhënat paraprake dyshohet për një shpërthim bombe brenda zyrës në bashkinë...

Kronika 09:08 - 28 Tetor, 2019

Zbardhet ngjarja e rëndë në Durrës/ Prangoset autori

Policia e Durrësit ka bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes së rëndë të ndodhur një ditë më parë, ku një 19-vjeçar mbeti i plagosur me thikë....

Kronika 09:16 - 4 Tetor, 2019

Plagosja e dy turistëve/ Mbyllet parku i Syrit të Kaltër

Pas plagosjes së dy turistëve, ditën e djeshme për shkak të rrëshqitjes së gurëve, është mbyllur përkohësisht parku i Syrit të Kaltër. Mësohet se ky vendim...

Kronika 09:22 - 26 Shtator, 2019

Zbardhet ngjarja e rëndë në Yzberisht/ Prangoset autori

Policia e Shtetit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të mbrëmjes së djeshme në Yzberisht, ku një 24-vjeçar mbeti i plagosur me armë zjarri. Mësohet se uniformat...

Kronika 11:38 - 14 Shtator, 2019

Plagosi punëtorin brenda në banesë/ Arrestohet autori

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një 51-vjeçar është goditur me mjet prerës nga pronari i banesës ku po punonte. Mësohet se policia...

Kronika 20:16 - 11 Shtator, 2019

Qëlloi me armë zjarri 37 vjeçarin në Lezhë/ Arrestohet autori

Është arrestuar autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, mbrëmjen e djeshme në qytetin e Lezhës. Policia sqaron se në pranga ka përfunduar 22 vjeç, me iniciale...

Politikë 11:44 - 3 Shtator, 2019

Terrori me armë në spitalin e Fierit/ Akuza të forta kryebashkiakut

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luan Baçi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Levan të Fierit, ku u plagosën disa persona. Në një postim...

Kronika 10:36 - 1 Shtator, 2019

Terrori në spitalin e Fierit/ Prangosen pesë persona

Policia e Fierit ka bënë në pranga pesë persona në lidhje me ngjarjen e rëndë të një nate më parë, ku pas një koflikti në Levan...

Kronika 09:12 - 1 Shtator, 2019

Terror në spitalin e Fierit/ Zbulohet si nisi sherri, disa të shoqëruar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Fierit mbrëmjen e djeshme, ku një person ka hapur zjarr brenda ambienteve të spitalit, duke lënë të plagosur...

Kronika 09:30 - 23 Gusht, 2019

Zbardhet ngjarja e rëndë në Burrel/ Arrestohet autori

Policia ka zbardhur ngjarjen e rëndë, të ndodhur mbrëmjen e djeshme në në fshatin Baz të Burrelit, ku u plagos me armë zjarri një shtetas. Policia...

Aktualitet 10:28 - 4 Qershor, 2019

Plagosi 22-vjeçarin me armën e shërbimit/ Arrestohet gardisti

Një gardist në Tiranë ka përfunduar në prangat e policisë,. Pasi akuzohet se ka plagosur një 22-vjeçar, me armën e shërbimit. Mësohet se i arrestuari është...

Aktualitet 12:00 - 3 Qershor, 2019

Plumb në kokë kushëririt/ Pezullohet efektivi i FNSH-së

Flamur Karaj, i cili akuzohet se qëlloi me plumb në koëk kushëririn e tij pas një konflikti mes tyre disa ditë më parë, është pezulluar nga...

Aktualitet 22:27 - 2 Qershor, 2019

Protestuesit e lënduar/ Reagon Ministria e Shëndetësisë

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar në lidhje me gjendjen shëndetësore të 29 vjeçarit më inicialet E.B, i cili mbeti i lënduar në protestën...

Aktualitet 11:20 - 27 Maj, 2019

Zbardhen detajet e plagosjes së 35-vjeçarit/ Identifikohet autori

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e mbrëmshme në Lezhë, ku një 35-vjeçar mbeti i plagosur me armë zjarri në një...