Connect with Us

All posts tagged "PLAGOSI"

Kronika 14:33 - 15 Dhjetor, 2019

Plagosi rëndë një person në Babrru/ Arrestohet pas një viti autori

Një person ka rënë në prangat e policisë në Kamëz, pasi ishte shpallur në kërkim për plagosjen e një personi rreth një vit më parë. Blutë...

Aktualitet 19:24 - 23 Maj, 2019

Plagosën shokun për pazare droge/ Pranga dy shqiptarëve në Greqi

Dy persoan janë arrestuar nga policia greke, për trafik droge, amëmbajtje pa leje dhe plagosje me dashje. Mësohet se dy shqiptarët për shkak të prishjeve të...

Aktualitet 09:15 - 19 Maj, 2019

Plagosi kamarierin dhe nënën e tij/ Si ndryshoi gjendja e të riut, pasi u kthye nga Italia

Një i ri ka plagosur më thikë nënën e tij, por edhe një person tjetër. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, në zonën e Lungomares,...

Aktualitet 10:14 - 15 Prill, 2019

Plagosi kryeplakun e fshatit/ Arrestohet 25 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gramsh të Elbasanit me 12 Prill. Një 25 vjeçar plagosi me armë zjarrin kryeplakun e fshatit. 25 vjeçari i...

shkoder
Aktualitet 20:32 - 17 Mars, 2019

Plagosi me armë zjarri 29 vjeçarin/ Identifikohet autori

Një ngjarje e rqëndë ndodhi mbrëmjen e 14 Marsit në afërsi të stadiumit Dinamo. 29 vjeçari Enea Keqaj u plagos me armë zjarri në këmbë teksa...

Aktualitet 13:25 - 10 Mars, 2019

Plagosi policin/ Identifikohet autori      

Identifikohet  personi që ka qëlluar punonjësin e FNSH-së, në protestën e zhvilluar nga opozita ditën e djeshme në qytetin e Fierit. Mësohet se personi është identifikuar...