Connect with Us

All posts tagged "plagoset"

Kronika 14:21 - 2 Mars, 2020

Përmbyset traktori teksa punonte tokën/ Plagoset rëndë i riu në Skrapar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Dhores në Skrapar. Mësohet se një 34-vjeçar është aksidentuar rëndë teksa drejtonte një traktor. Ai...

Kronika 19:47 - 24 Janar, 2020

Motoçikleta del nga rruga/ Plagoset rëndë drejtuesi i saj

Një tjetër aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Mësohet s enjë 45 vjeçar është plagosur pasi...

Politikë 20:05 - 18 Nentor, 2019

Sherr mes të rinjve/ Plagoset me mjete prerëse 30-vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri midis të rinjve mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës. Nga të dhënat paraprake, policia njofton se...

Kronika 08:55 - 17 Nentor, 2019

Përplasen dy makina/ Shoferja me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Thumanë- Fushë Krujë. Dy automjete janë përplasur e për pasojë është plagosur drejtuesja e njërës prej makinave....

Kronika 19:15 - 4 Nentor, 2019

E rëndë/ Del për gjueti dhe plagoset gabimisht nga shokët

Një 37 vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur rëndë në Itali, pasi u qëllua në kokë në rrethana ende të paqarta teksa kishte dalë për gjueti...

Kosova & Rajoni 20:46 - 29 Tetor, 2019

Policia serbe plagos rëndë një shqiptar

Policia serbe ka plagosur rëndë një shqiptar në Medvegjë. Lajmin e ka konfimuar këshilltari Komunal i Medvegjës, Florim Sahiti i cili ka theksuar se 34 vjeçari...

Kronika 22:04 - 21 Gusht, 2019

Plagoset rëndë një turiste në Durrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Mësohet se një turiste polake ka mbetur e plagosur rëndë pas rrëzimit nga...

Aktualitet 20:39 - 9 Korrik, 2019

Sherr me armë të ftohta/ Plagoset një person

Disa persona janë përfshirë në një sherr në plazhin e Sarandës. Mësohet se gjatë sherrit janë përdorur armë të ftohta dhe për pasojë ka ngelur i...

Aktualitet 17:51 - 30 Qershor, 2019

Sherr në qendrën e votimit/ Plagoset një person në Çorovodë

Kur kanë ngelur më pak se dy orë nga mbyllja e procesit të votimit një incident është shënuar në një Qendër e Votimi në Çorovodë. Disa...

Aktualitet 23:14 - 24 Qershor, 2019

Sherr për motive të dobëta/ Plagoset 24 vjeçari në Korçë

Një 24 vjeçar është plagosur me thikë në qytetin e Korçës. Mësohet se i plagosur ka ngelur shtetasi Armando Trimi, banues në lagjen nr.17 në Korçë....

Aktualitet 18:24 - 3 Qershor, 2019

Konflikt me komshiun/ Plagoset me armë zjarri 35 vjeçari

Një 35 vjeçar është plagosur me armë zjarri në afërsi të spitalit të Krujës. Mësohet se i plagosur ka ngelur shtetasi Adriatik Ishmaku. Ai është qëlluar...

Aktualitet 21:13 - 2 Qershor, 2019

Foto/ Plagoset rëndë një protestues

Një protestues është lënduar në këmbë në hyrje të oborrit të Parlamentit. Shkak i plagosjes së tij është bërë shpërthimi i kapsolleve dhe fishekzjarreve të hedhura...

Aktualitet 22:02 - 17 Maj, 2019

Aksident në Librazhd/ Një person në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në fshatin Urakë në njësinë administrative Rrajcë, në Librazhd. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se një...

Aktualitet 22:15 - 8 Maj, 2019

Plagoset një 55-vjeçar në Portin e Durrësit

Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur në Portin e Durrësit mbrëmjen e sotme. Mësohet se i lënduar ka mbetur shtetasi me inicialet SH.L, punonjës (Marinar) pas...

Aktualitet 19:44 - 21 Prill, 2019

Plagoset me armë zjarri/ Zbulohet emri i 26 vjeçarit

Pak më përpara në Mëzez të Tiranës, u plagos me armë zjarri një i ri. Sipas informacioneve shtetasi i plagosur është identifikuar si 26 vjeçari Elson...

Aktualitet 16:23 - 21 Prill, 2019

Një motoçikletë del nga rruga/ Plagoset rëndë një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa kohësh në rrugën e Shirokës në Shkodër. Sipas informacioneve 65 vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i...

Aktualitet 18:57 - 11 Prill, 2019

Terror në burgun grek/ Masakrohet një shqiptar

Një shqiptar është sulmuar me thikë ditën e sotme në burgun e Koridhalos në Greqi. Sipas informacioneve ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku shqiptari është...

Aktualitet 22:32 - 6 Prill, 2019

Humb kontrollin e automjetit/ Plagoset shoferi i dehur në Korçë

Një aksident ka ndodhur aksin Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Vashtmi të Korçës. Për pasojë është plagosur drejtuesi i automjetit me iniciale N.V 63 vjeç, i...

Aktualitet 20:57 - 6 Prill, 2019

Humb kontrollin e furgonit/ Plagoset rëndë shqiptari në Itali

Një shqiptar është përfshirë në një aksident në zonën e Marescos në Itali. Mësohet se 23 vjeçari shqiptar me iniciale J.N ka dëmtuar gjymtyrët e poshtëme,...

Aktualitet 19:41 - 1 Prill, 2019

I shpërthen granata në dorë/ Plagoset rëndë 16 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Pogradecit. Një 16 vjeçar është plagosur rëndë për pasi i ka shpërthyer një...

Aktualitet 16:47 - 1 Prill, 2019

Sherr mes të rinjve/ Plagoset rëndë një 23-vjeçar

Ditën e djeshme një sherr mes disa të rinjve në Maliq, ka përfunduar me plagosjen rëndë të njërit prej tyre. Sipas informacioneve, një i ri është...

Aktualitet 21:33 - 22 Mars, 2019

E plagosën me armë/ Humb jetën pronari i furrës së bukës

Një javë pasi u qëllua me çifte, 59-vjeçari nga Kavajaka humbur jetën sot në spital. Viktima Esat Kotorri ishte pronari i një furre buke në qytetin...

Aktualitet 21:06 - 20 Mars, 2019

Sherr mes adoleshentëve/ Plagoset një person

Mbrëmjen e sotme një sherr mes një grupi adoleshentësh ka ndodhur lagjen “Pavarësia” në qytetin e Vlorës. Mësohet se sherri është përshkallzuar në përdorimin e armëve...