Connect with Us

All posts tagged "plagosen"

Përplasen dy motorë në Peqin/ Plagosen drejtuesit, njëri në gjendje të rëndë
Kronika 18:27 - 7 Gusht, 2020

Përplasen dy motorë në Peqin/ Plagosen drejtuesit, njëri në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Peqin. Mësohet se dy motorë janë përplasur me njëri-tjetrin rreth orës 16:30 për shkaqe që nuk bëhen me...

Kronika 16:01 - 1 Mars, 2020

Aksident në Patos/ Plagosen tre gra dhe një fëmijë 2 vjeç

Një makinë ka dalë nga rruga mesditën e sotme pranë stadiumit “Alush Noga”, në Patos. Nga informacionet paraprake, raportohet se kanë mbetur të plagosur 4 persona,...

Bota 20:24 - 12 Janar, 2020

Sulme të reja në Irak/ Goditet baza amerikane, plagosen 4 persona

Katër persona u plagosën të dielën gjatë një sulmi ndaj një baze ajrore në Balad në veri të Irakut, e cila strehon gjithashtu edhe personel amerikan,...

aksident ne bulqize plagosen tre persona
Kronika 17:54 - 12 Janar, 2020

Përplasen makinat në Pogradec/ Dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Pogradec, në afërsi të lumit të Tërhanit. Nga infomacionet paraprake, raportohet se dy makina të tipit “Renault”...

Kronika 15:11 - 27 Korrik, 2019

Aksidente në aksin Korçë-Pogradec/ Plagosen pasagjerja dhe drejtuesi i motorit

Nuk kanë të ndaluar aksidentet në Korçë. Pas plagosjes se tre personave në aksin rrugor Korçë-Devoll, të tjera aksidente janë regjistruar. Policia njofton se në aksin...

Aktualitet 17:43 - 10 Korrik, 2019

Humb kontrollin e mjetit/ Plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në aksin Kavajë Rrogozhinë. Mësohet se nga aksidenti kanë ngelur të plagosur dy persona. Shkak i aksidentit mendohet...

Aktualitet 21:22 - 27 Qershor, 2019

Molotov shkollës në Bushat/ Tre efektivë të plagosur

Është përshkallëzuar situata në në Bushat të Vaut të Dejës ku protestuasit i vunë flakën KZAZ nr.6. Mësohet se nga përplasjet e mbështetësve të opozitës me...

I dënuar me 4 vite burg për kultivim droge/ Ekstradohet nga Greqia 29-vjeçari shqiptar
Aktualitet 17:42 - 25 Qershor, 2019

Plagosën 24 vjeçarin në Korçë/ Arrestohen tre persona

Mbrëmjen e djeshme pas një sherri për motive të dobëta në qytetin e Korçës u qëllua me thikë 24 vjeçari me inicialet A.T Policia ka arrestuar...

Aktualitet 21:14 - 3 Qershor, 2019

Përplasen automjetet/ Plagosen katër persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të stacionit të Trenit në qytetin e Elbasanit. Dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë...

Aktualitet 20:37 - 27 Maj, 2019

Automjeti del nga rruga/ Plagosen katër persona

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në afërsi të fshatit Xibrakë në aksin Elbasan-Librazhd. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe për...

Aktualitet 19:20 - 24 Maj, 2019

Shpërthim me bombë në Francë/ Plagosen tetë persona

Një shpërthim bombe ka ndodhur në afërsi të qendrës së Lionit në Francë. Nga shpërthimi mendohet të kenë ngelur të plagosur të paktën tetë persona. Shpërthimi...

Makina del nga korisa për shkak të lagështirës/ Humb jetën 26-vjeçari shqiptar
Aktualitet 18:13 - 20 Maj, 2019

Makina përfundon në kanal/ Plagosen dy gra

Një aksident ka ndopdhur pak çaste më parë në aksin Fier-Patos. Mësohet se nga aksidenti janë plagosur dy gra të cilat janë jashtë rrezikut për jetën....

Aktualitet 21:45 - 27 Prill, 2019

Aksident i rëndë/ Plagosen katër persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Nikël në zonën e Fushë Krujës. Burime për CNA.al bëjnë me dije se si pasojë e...

Aktualitet 21:15 - 21 Prill, 2019

Përplasen dy automjete/ Plagosen shtatë persona

Dy makina janë përplasur me njëra tjetrën në aksin rrugor Lushnje-Berat. Sipas informacioneve në aksident kanë mbetur të plagosur 7 persona, ku mes tyre edhe 3...

dyshohet për një viktimë
Aktualitet 15:32 - 21 Prill, 2019

Përplasen dy automjete/ Plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Levan. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të zonës së quajtur “Çesma e Levanit” ku dy automjete tip “Benz” u...

pas fjalimit te bashes
Aktualitet 20:21 - 13 Prill, 2019

U sulmuan nga protestuesit/ Plagosen dy policë

Gjatë  konfrontimeve mes protestuesve dhe Policisë, dy efektivë kanë ngelur të plagosur. Siç është raportuar edhe nga CNA.al sulmet e protestueve ndaj policisë kanë qenë të...

Aktualitet 14:14 - 12 Prill, 2019

Makina del nga rruga/ Plagosen rëndë tre persona

Një aksident ka ndodhur në fshatin Leskaj në zonën e Këlcyrës në Përmet. Nga aksidenti mësohet të jenë plagosur tre persona. Shkak i aksidentit është bërë...

Aktualitet 19:22 - 7 Prill, 2019

Makina përplas motorin në Korçë/ Plagosen rëndë burrë e grua

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në dalje të qytetit të Korçës. Aksidenti ka ndodhur në aksin Korçë-Ersekë, ku një automjet është përplasur me...

Aktualitet 17:14 - 30 Mars, 2019

Humb kontrollin e automjetit/ Plagosen dy persona

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas. Mësohet se drejtuesi i mjetit me iniciale H.P ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si...

aksident ne bulqize plagosen tre persona
Aktualitet 18:04 - 5 Mars, 2019

Përplasen kokë më kokë dy makina/ Plagosen rëndë dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan-Kombinat Metalurgjik. Nga përplasja e dy automjeteve raportohet të...

Aktualitet 22:26 - 25 Shkurt, 2019

Makina përfundon në kanal/ Plagosen katër persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Fratar të Fierit. Automjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin anësor ku...

Aktualitet 20:10 - 16 Qershor, 2018

Shqiptarët përleshen me tunizianët në burgun e Bolonjës/ Plagosen 5 oficerë policie

Dy grupe të burgosurish të katëgorisë së mitur janë përleshur në burgun e qytetit të Bolonjës në Italim ndërsa raportohet për katër oficerë policie të shërbimit...

Aktualitet 20:26 - 30 Nentor, 2017

Plagosen 3 punonjës të OSHEE-së në Shkodër/ Dy nisen me urgjencë drejt Tiranës

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shkodër ku mësohet se 3 punonjës të OSHEE-së kanë mbetur të plagosur. Sipas të dhënave paraprake, bëhet...