Connect with Us

All posts tagged "pjerin ndreu"

Aktualitet 13:36 - 10 Janar, 2021

VIDEO/ Përmbytjet, Rama e Peleshi në Lezhë: Bilanci i reshjeve dy herë më i lartë se janari i vitit 2010

Kryeministri Edi Rama shkoi në Lezhë për të njëjtat arsye. Ai shoqerohej nga ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi! “Në Lezhë – Aty ku sot bilanci disaditor...

Aktualitet 10:33 - 2 Janar, 2021

“Nuk ja dolëm, ike dhe na le”/ Pjerin Ndreu në zi, humb njeriun e shtrenjtë

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu ka humbur njeriune tij të shtrenjtë, të ëmën. Ndreu njofton ndarjen nga jeta të nënës së tij përmes një postimi në...

Pjerin Ndreu kundër ndalimit të dasmave/ Ndëshkim selektiv, ata që e bëjnë se kanë haberin
Sociale 10:42 - 5 Gusht, 2020

Pjerin Ndreu kundër ndalimit të dasmave/ Ndëshkim selektiv, ata që e bëjnë se kanë haberin

Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka ngritur akuza ndaj Policisë së Shtetit se po bën ndëshkime selektive në qytete të ndryshme lidhur me organizimin e dasmave...

Shifra më e lartë e infektimeve në 24 orë/ Mbi 600 raste të reja dhe 6 viktima në Kosovë
Denoncim 16:55 - 29 Korrik, 2020

Një tjetër kryebashkiak infektohet me Covid-19

Një tjetër kryebashkiak socialist është infektuar së fundmi me Covid-19. Sipas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha, kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka rezultuar pozitiv pas testimit....

Pjerin Ndreu kundër ndalimit të dasmave/ Ndëshkim selektiv, ata që e bëjnë se kanë haberin
Denoncim 17:34 - 7 Maj, 2020

Miliona lekë për mjete dhe makineri/ Bashkia e Lezhës shpall fituesin e tenderit pa garë

Bashkia e Lezhës ka shpallur së fundmi (27.04.2020) fituesin e tenderit formal, për blerjen e mjeteve dhe dhe makinerive në nevojë të Bashkisë. Kompania fituese, dhe...

Politikë 22:28 - 19 Prill, 2020

“Fli gjumë Lulush”/ Kryebashkiaku ironizon Bashën: Kemi një muaj që merremi me Covid-19, ti gërhisje!

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu ka ironizuar kreun e PD, Lulzim Basha lidhur me pesë pikat e paraqituar nga ai për daljen nga emergjenca për shkak...

Denoncim 15:43 - 26 Janar, 2020

Denoncohet skandali në Lezhë/ Nxënësit e 9-vjeçares pyeten për premtimet e Pjerin Ndreut

Një denoncim i ish-kryeministrit Sali Berisha nxjer në pah skandalin në arsimimin e të rinjve në qytetin e Lezhës. Duke iu referuar mesazhit të një qytetari...

Pjerin Ndreu kundër ndalimit të dasmave/ Ndëshkim selektiv, ata që e bëjnë se kanë haberin
Politikë 17:32 - 13 Janar, 2020

“Mbani shpresë kot liliputë!”/ Pjerin Ndreu “shpërthen” pas deklaratave të PD-së

Kreu i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, i është përgjigjur me tone ironie deklarateve të PD-së se në këtë qark ka kryebashkiakë me të shkuar kriminale....

Lajme 22:06 - 3 Dhjetor, 2019

Debati i Lleshajt me arkitektin/ Reagon Pjerin Ndreu: Është pallati ku jetoj unë, nuk ka vend për panik

Kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu ka reaguar lidhur me debatin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj me arkitektin i cili u shpreh se një...

Kronika 13:16 - 28 Gusht, 2019

Arta Marku s’mund të hetojë Ulsi Manjan/ Zbardhet lidhja me deputetin

Dosja 184 është përcjellë nga Krimet e Rënda për në Prokurorinë e Dibrës. Kjo dosje u bë e njohur për publikun nga tabloidi gjerman “Bild”, i...

Kronika 13:00 - 27 Gusht, 2019

Dosja “184”/ Kërcënohen prokurorët e Dibrës

Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku e ka detyruar Prokurorinë e Dibrës, që të marrë dosjen “184”. Pas shpalljes së moskompetencës në mënyrë të befasishme...

“Po shohim pamje kriminale nga spitalet”/ Spahia: Qytetarët presin për orë të tëra ambulancat
Politikë 16:31 - 3 Gusht, 2019

Deklarata e fortë e Bardh Spahisë/ “Valdrin Pjetri është shpallur non grata në Itali”

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale pas deklaratës së kryebashkiakut të ri të Shkodrës, Valdrin Pjetri, i...

Aktualitet 02:33 - 1 Korrik, 2019

I përfshirë në përgjime/ Pjerin Ndreu dominon Lezhën

Ka nisur numërimi edhe në bashkinë e Lezhës kun ë garë ishin tre kandidatë. Pjerin Ndreu për PS-në, Eduart Ndocaj i pavarur dhe Salvador Kacaj i...

Pjerin Ndreu kundër ndalimit të dasmave/ Ndëshkim selektiv, ata që e bëjnë se kanë haberin
Aktualitet 18:08 - 2 Qershor, 2019

“Do ta bëjmë Lezhën si Tirana”/ Pjerin Ndreu i jep besën qytetarëve

Kandidati i PS-së për Bashkinë e Lezhës, Pjerin Ndreu, gjatë fjalës së tij përpara qytetarëve të Lezhës, ku ndodhet edhe kryeministri Edi Rama për hapjen e...

Aktualitet 14:43 - 5 Maj, 2019

Skandal, incident me flamurin në Lezhë/ Revoltohet Pjerin Ndreu

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, ka treguar me foto se çfarë ndodh në Lezhë Ditën e Dëshmorëve. Në një postim në rjetet sociale, Nreu shkraun...

Aktualitet 17:53 - 21 Prill, 2019

“Kaubojsi” godet kandidatin socialist për kryebashkiak/ “I padëshirueshëm!”

Ish deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj, i njohur masivisht si “Kaubojsi”, ka konfirmuar edhe njëherë kandidaturën e tij për të qenë kryebashkiak i Lezhës. I...

Aktualitet 15:05 - 21 Prill, 2019

3 apartamente dhe djalin me biznes/ Kryekomisari i Rilindjes punësoi gruan në Ministri

Zgjedhjet vendore do të mbahen me 30 Qershor 2019, ndërkohë që nga mazhoranca janë lakuar, madje dhe zyrtarizuar kandidatët për kryebashkiak në disa qarqe. Njëri prej...

Aktualitet 15:01 - 15 Prill, 2019

Qurraviten për gazin lotsjellës që e blenë vete/ Deputeti socialist tallet me Opozitën

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu ka komentuar dhunën në protestën e Opozitës. Ndreu nuk ka lënë mënjanë as akuzat e Opozitës në lidhje me përdorimin e gazit...

Aktualitet 22:25 - 14 Prill, 2019

Pjerin Ndreu tallet me Bashën/ “Kur shurdhon duke kënduar Luli”

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu në një postim në rrjetet sociale ka ironizuar mbylljet e protestave nga kreu i PD-së, Lulzim Basha duke kënduar himnin kombëtar. Sipas...

Aktualitet 12:06 - 25 Mars, 2019

Garda në Vetting/ Pjerin Ndreu del kundër

Në mbledhjen e Komisionit janë shqyrtuar projektvendimet për proceduarat e Vettingut në Policinë e Shtetit. Deputeti Pjerin Ndreu, njëherësh  dhe anëtar i këtij Komisioni  ka propozuar...

Aktualitet 18:24 - 24 Mars, 2019

Pjerin Ndreu përgjigje opozitës/ Jam krenar për djemtë e tezes

Deputeti socialist, Pjerin Ndreu në një postim në rrjetet sociale i është përgjigjur akuzave të bëra nga opozita se disa kushërinj të tij sit ë lidhur...

Aktualitet 21:36 - 23 Mars, 2019

Me kë e ka deputeti socialist?/ Nën efektin e rakisë tregojnë injorancën në komente

Kandidati për Kryetar Bashkie në qytetin e Lezhës, Pjerin Ndreu, ka folur ditën e sotme në Kongresin e Partisë Socialiste, ku menjëherë pas mbarimit të saj,...

Aktualitet 19:50 - 16 Mars, 2019

Deputeti ironizon Bashën/ Përbetimet për Ramën, njëlloj si trimëritë e lepurit për të rrafë elefantin

Në një postim në rrjetet sociale, deputeti socialist Pjerin Ndreu ka ironizuar thirrjet e kryetarit të PD-së Lulzim Basha, për të rrëzuar qeverinë. Ndreu shkruan se...