Connect with Us

All posts tagged "pistolete"

Kronika 09:23 - 25 Mars, 2021

Dënohet me gjashtë vite burg këngëtarja Fjolla Morina

Dënohet me gjashtë vite burg këngëtarja Fjolla Morina. Ajo nuk ka qenë e pranishme në seancën gjyqësore. Avokatja e Morinës u shpreh se do ta ankiomojë...

U kap me armë në çantë/ Çështja e Fjolla Morinës sjell përplasje në prokurorinë e Kukësit
Kronika 13:59 - 1 Dhjetor, 2020

U kap me armë në çantë/ Çështja e Fjolla Morinës sjell përplasje në prokurorinë e Kukësit

Çështja e këngëtares Fjolla Morina ka sjellë përplasje në prokurorinë e Kukësit. Mësohet se drejtuesja e prokurorisë ka dalë kundër prokurorit të çështjes dhe kërkon që...

Aksident i rëndë në Vlorë/ Makina përplasen kokë më kokë
Kronika 21:34 - 4 Tetor, 2020

Plas sherri në Paskuqan/ Efektivi i Policisë së Burgjeve godet me qytën e pistoletës një 39-vjeçar

Një konflikt ka ndodhur rreth orës 20:15 mes një qytetari dhe një efektivi në Paskuqan. Mësohet se punonjësi i Policisë së Burgjeve është konfliktuar me një...

Kronika 12:58 - 22 Shtator, 2020

Habit avokatja e Fjolla Morinës/ S’janë armë zjarri, njëra është pistoletë për të trembur…

Avokatja e Fjolla Morinës, Aurora Guska ka habitur me deklaratën e saj teksa thotë se armët e gjetura në çantën e këngëtares nuk janë armë zjarr,...

Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia
Showbizz 12:56 - 21 Shtator, 2020

U arrestua me Fjolla Morinën, flet pronari i 5 hoteleve në Belgjikë: “Jemi shoqëruesit, nuk e dinim për pistoletën”

Dy djemtë që u arrestuan së bashku me këngëtaren Fjolla Morina, Fisnik Syla dhe Fitim Muji janë shprehur që nuk kishin asnjë dijeni mbi armën që...

Kronika 13:38 - 17 Qershor, 2020

Sherr në spitalin e Vlorës/ Një person nxjerr pistoletën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në spitalin e Vlorës. Një person ka tentuar të vrasë një tjetër person në ambientet e spitalit,...

Kronika 21:46 - 25 Maj, 2020

Plagoset me mjete të forta i riu në Tropojë/ Niset me urgjencë drejt Tiranës

Një 28-vjeçar është plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Lekbibaj të Tropojës. Mësohet se i riu është goditur me qytën e pistoletës dhe ka marrë dëmtime...

E rëndë në Tiranë/ Gjendet i pajetë në parking, një 66-vjeçar
Kronika 12:44 - 21 Prill, 2020

U zhduk tre ditë më parë/ Gjendet i pajetë 29 vjeçari në Delvinë

Një 29- vjeçar i identifikuar si Enteo isufaj është gjetur i pajetë në Delvinë pasi prej të dielës u zhduk pa gjurmë. Enteo Isufaj punonte si...

Kronika 18:33 - 18 Prill, 2020

“Mos u afroni do t’ju vras”/ Klodiana Lala zbardh raportin sekret për arrestimin e Orges Bilbilit

Gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur raporin sekret të dy efektivëve të forcave “Shqiponja” që u përballën me Orges Bilbilin dhe shokun e tij disa ditë më...

Kronika 09:52 - 16 Prill, 2020

Policia ndjek 5 kilometra “Audin”/ Arrestohet 47-vjeçari me pistoletë e municion

Policia ka arrestuar një 47-vjeçar në Durrës që qarkullonte me armë zjarri me vete dhe municion luftarak. Blutë bëjnë me dije se kishin marrë informacione në...

Kronika 12:18 - 23 Shkurt, 2020

Tentoi të udhëtonte me armë zjarri drejt Bolonjës/ Arrestohet në flagrancë 43-vjeçari

Arrestohet në flagrancë një person në Tiranë, në sajë të operacionit të koduar “Short Weapon”. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale B. L., 43 vjeç, banues...

Kronika 12:02 - 21 Dhjetor, 2019

“Leftatë, leftatë” bërtisnin hajdutët/ Detaje të reja mbi grabitjen në Gjirokastër

Detaje të reja dolen në dritë mbi grabitjen e mëngjesit të sotëm në Gjirokastër. Dy grate e moshuara që ndodheshin në banesë gjatë ngajrjes, kanë rrëfyer...

Kronika 14:11 - 4 Dhjetor, 2019

Alarmi nga fqinjët/ 23-vjeçari arrestohet për armëmbajtje pa leje

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë për armëmbajtje pa leje. Gjatë kontrollit në banesë, shtetasit me inicialet E.P iu gjet një armë zjarri pistoletë....

Lajm i Rekomanduar 11:17 - 17 Gusht, 2019

“Pistoletë” në duart e Erdoganit/ Veliaj merr peng kryeqytetin

Tirana, metropoli shqiptar është marrë peng. Kryebashkiaku Erion Veliaj, pasi është kthyer në pistoletën e Erdoganit, po “ekzekuton” kryeqytetin. Janë hequr ferrat tek kodrat e liqenit,...

Aktualitet 19:03 - 4 Mars, 2019

Policia fsheh ngjarjen/ Kryebashkiakut të Vlorës i vënë pistoletën në kokë

Në një postim në rrjetet sociale, ish-kryeministri, Sali Berisha, ka publikuar denoncimin e një qytetari në lidhje me kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli. Sipas Berishës, Lelit...

Aktualitet 22:36 - 11 Shkurt, 2019

Artan Hoxha tregon kush është Dritan Dajti

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emiosionin “Opinion”, në TV Klan, ka treguar se kush është Dritan Dajti,  i dënuari që prej vitesh ka turbulluar...

Tentoi të vrasë me armë zjarri 23-vjeçarin/ Shpallet në kërkim fieraku
Aktualitet 22:52 - 3 Dhjetor, 2018

Gazetari: Anëtari i një bande kriminale u dorëzua në Fier me pistoletë në brez

Gazetari Elton Qyno i ftuar në emisionin “opinion” në TV Klan është shprehur se një anëtar i bandave kriminale në Vlorë, pasi iu vendos tritol në...

Plagoset me armë zjarri 50-vjeçari/ Autorët me një mjet tip “Benz”
Aktualitet 10:56 - 2 Dhjetor, 2018

Rrëfimi tronditës/ Prifti më vuri pistoletën në kokë dhe më përdhunoi

Një 49 vjeçar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka rrëfyer se si një prift katolik i drejtoi një armë në kokë teksa e abuzonte seksualishtme...

Aktualitet 21:14 - 24 Tetor, 2018

Artan Hoxha tregon ngjarjen e frikshme/ I vunë pistoletën në kokë në Lezhë dhe…

Gazetar Arta Hoxha gjatë një interviste në emisionin “Repolitix” në Report Tv ka treguar se ish-ministri i Energjetikës dhe Ekonomisë, i ndjeri Dritan Prifti, dikur ka...

Aktualitet 18:53 - 20 Tetor, 2018

“Akuzat ndaj Stresit të pabaza”/ Sali Lushaj shpjegon si e futën në kurth të birin

Ish—trupëroja i Sali Berishës, Sali Lushaj, është i ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në Neës24, për të folur në lidhje me arrestimin e djalit...

Aktualitet 23:47 - 25 Shtator, 2018

Deklarata bombë e Hoxhës/ Deputetes së PS-së i është vënë pistoleta në kokë

Gazetari Artan Hoxha gjatë intervistës në emisionin “Top Show” në Top Channel, ka lëshuar një deklaratë bombë. Hoxha i është ka treguar se deputetes së Partisë...

Aktualitet 09:33 - 3 Shtator, 2018

Kërcënohet me jetë gazetari/ ”I forti” i Laçit i drejton pistoletën

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në lagjen nr.4 pranë një lokali në qytetin e Laçit. Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 01:30 të mëngjesit të kësaj të...

shkoder
Aktualitet 16:24 - 5 Gusht, 2018

Plagosi bashkëshorten/ Arrestohet autori

Një person në Durrës plagosi me pistoletë një ditë më parë bashkëshorten e tij 28 vjeçe me iniciale E.N. Një ditë pas ngjarjes, policia ariti të...