Connect with Us

All posts tagged "pishine"

Showbizz 14:19 - 18 Maj, 2020

FOTO-U përfol për një lidhje dashurie me Adrola Dushin/ Kejvina Kthella shfaqet krah aktorit të njohur

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella është kthyer në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës private. Së fundi ajo po përflitet për një romancë me reperin Seven...

Bota 20:23 - 29 Gusht, 2019

E rëndë/ Notonte në pishinë, vdes në mënyrë tragjike 12-vjeçarja

Një vajzë 12-vjeç, ka humbur jetën në mënyrë tragjike teksa ishte duke notuar në një pishinë hoteli në Bodrum të Turqisë. Alisa Adamova nga Rusia po...

Kuriozitete 10:40 - 20 Maj, 2019

Një pishinë në çatinë e ‘Notre Dame’? Zbulohet projekti i çuditshëm i arkitektëve

Në muajin prill , djegia e katedrales së famshme “Notre Dame de Paris”, u bë lajm viral në të gjitha mediat e botës dhe shumë njerëz...

Kryesore Show Biz 13:25 - 15 Maj, 2019

Foto/29 vjeçarja i lë të gjithë pa fjalë, provokon buzë pishinës

29 vjeçarja Hannah Elizabeth ka ‘nxehur’ sërish rrjetin me setin e ri fotografik me bikini. Modelja seksi tregoi figurën e saj sensacionale ndërsa ekspozonte trupin e...

Aktualitet 11:10 - 26 Prill, 2019

Pishinë,kopësht dhe kuzhinë gjigante/Renato Mekolli zbulon ambjentin luksoz të Hell’s Kitchen 2

Emisioni Hell’s Kitchen i cili u transmetua për herë në ekranin e “Top Channel”,pati shumë sukses dhe reagime nga njerëz në të gjithë Shqipërinë, si për...

Kuriozitete 12:40 - 9 Mars, 2019

A jeni gati? Në këtë qytet do të hapet pishina më e thellë në botë

A jeni guximtarë apo frikacakë? Nëse guxoni atëherë ëndrra juaj u plotësua. DeepSpot, në qytetin qendror polak të Mszczonów, i cili është rreth 40 kilometra nga...

Kryesore Show Biz 21:30 - 2 Shkurt, 2019

(Foto)Në pishinë me Jem Wolfie

Modelja australiane Jem Wolfie ka treguar të pasmet në foton e saj më të re të postuar në Instagram. 26-vjeçarja, e cila ka 2,5 milionë ndjekës...

Aktualitet 20:22 - 2 Shtator, 2018

Tragjike/ I mituri mbytet në pishinë

Një i mitur  ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike në një pishinë në hotelin Orosei në Sardegna. Richard Mulas, 7 vjeç, është futur të lahet dhe...

Aktualitet 10:14 - 27 Gusht, 2018

Video/ Ilir Meta rrezikon të mbytet

Presidenti Ilir Meta po i shfrytëzon edhe ditët e fundit të gushtit, për t’u çlodhur dhe për t’u freskuar në resortet turistike të vendit. Por, ndërsa...

Aktualitet 22:58 - 8 Korrik, 2018

E rëndë/ I mituri mbytet në pishinën e rezidencës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Antalya të Turqisë, ku një fëmijë 3-vjeçar është mbytur në pishinën e rezidencës ku banonte. Mediet vendase bëjnë me...

Kuriozitete 22:30 - 1 Prill, 2018

Video/ Aligatori 3 metra hyn në pishinën e një familje

Një aligator në pishinën e një shtëpie. Policia e Floridës ka postuar foto dhe video të një aligatori 3.3 metra, i cili kishte hyrë në pishinën...

Aktualitet 01:00 - 20 Nentor, 2017

Njerëzit po shkojnë në këtë resort vetëm për të postuar foto në Instagram

Duket se resorti Laucala në Fiji është bërë vendi i preferuar për të gjithë në Instagram. Një pishinë mjaft e bukur dhe me pamje mahnitëse është...

Aktualitet 16:50 - 19 Gusht, 2017

E pabesueshme/ Shikoni çfarë ka bërë ky 94-vjeçar që të mos ndihet vetëm

Një 94-vjeçar nga Minnesota e SHBA, e kishte shumë problem që të rrinte vetëm. Ai nuk e përballonte dot vetminë dhe këtë gjë e kuptoi edhe...

Kuriozitete 16:00 - 7 Korrik, 2016

Kjo është pishina e vdekjes

Në Youtube qarkullon një video tronditëse që tregon momentin kur tre notarë kanë gjetur veten në vështirësi në atë që quhet “pishina e vdekjes”. Kjo gropë...

Aktualitet 16:16 - 30 Maj, 2016

Mbytet në pishinë turisti polak

Një shtetas polak ka humbur jetën pasi është mbytur në një pishinë në qytetin e Sarandës. Burime zyrtare nga policia thanë se, ngjarja ka ndodhur në...

Aktualitet 19:26 - 25 Prill, 2016

Fotot/ Unaza e Re kthehet në pishinë

Segmenti i ri i Unazës së Re është kthyer në pishinë. Shkak për këtë janë bërë reshjet e shiut, të cilat ditën e sotme kanë qenë...

Showbizz 11:40 - 4 Janar, 2016

Në pishinë me sexy Rita Oren (Foto)

25 vjeçarja, ekspozoi linjat e saj të përkryera në bikini me lule në formë trekëndëshi, teksa shfrytëzonte kohën e lirë pas X Factor. Ajo po ashtu,...

Showbizz 17:08 - 23 Shtator, 2015

Kylie Jenner vjen me foto hot në pishinë

Kim Kardashian mund të xhelozojë sa të dojë, por motra e saj e vogël nuk ka për të hequr dorë nga ekspozimi i aseteve të sa...

Showbizz 12:50 - 13 Gusht, 2015

“Çmendet” Genta Ismajli, e gjuan në pishinë një fans në Istog

Genta Ismajli, di të jetë atraktive në skenë. Por atraktiviteti i saj i ka kaluar limitet në një koncert në Istog. Në ditëlindjen e një fansi...

Kronika 10:17 - 17 Korrik, 2015

Masakra në pishinë/ Xhaxhai i 20 vjecarit: Nipit i thanë ‘pse na shikon’ dhe i ngulën thikën

Klevis Disha, 19 vjeç, dy ditë më parë u vra me thikë nga dy adoleshentë në një pishinë në Vorë. Nga disa raportime u tha se...

Aktualitet 20:48 - 15 Korrik, 2015

Sherr mes te rinjve ne pishina/ Nje humb jeten, dy te plagosur

Një person ka vdekur dhe tre të tjerë kanë mbetur të plagosur, pas një sherri mes disa të rinjve në një pishinë në Vorë. Viktima, me...

Kuriozitete 17:15 - 17 Janar, 2015

Makina me pishinë brenda

Dy inzhinier mekanike të apasionuar pas inovacioneve në punën e tyre kanë shpikur diçka shumë të veçante dhe argëtuese. Vetura e mekanikëve është edhe pishinë në...