Connect with Us

All posts tagged "pirja e duhanit"

Blog 10:00 - 8 Nentor, 2019

Ekspertët/ Pirja e duhanit, rrezikon të shkaktojë depresion dhe skizofreni

Sipas një studimi më të fundit, nëse pini duhan, jeni më të rrezikuar të prekeni nga sëmundje serioze të shëndetit mendor, si depresioni dhe skizofrenia. Shumë...

Aktualitet 00:15 - 25 Dhjetor, 2017

Dieta e duhanpirësve/ Si të pastroni mushkëritë nga tymi

Lënia e duhanit është një prej vendimeve më të mira që dikush mund të marrë. Nëse keni vendosur që ta lini këtë ves atëherë juve duhet...

Aktualitet 22:40 - 21 Shtator, 2017

Video/ Ja çfarë ndodh me mushkëritë tuaja pasi pini një paketë duhan!

Pavarësisht nëse ju pini duhan vazhdimisht ose nëse ju pini një cigare në disa kohë, ju mund të dëshironi të shikoni këtë video, sepse ndërkohë që...