Connect with Us

All posts tagged "pinoku"

Taulant Balla zbulon nesw do te rikandidohet veliaj?
Aktualitet 20:31 - 23 Mars, 2019

“Pinoku i Bashkisë”/ Kulluri ironizon Veliajn

Anëtari i  Këshillit Kombëtar të PD-së, Edvin Kulluri, në një postim në rrjetet sociale ka reaguar pas zhvillimit të Kongresit të PS-së që u zhvillua ditën...

kryeministri edi rama dhe ish-kryeministri sali berisha ne kuvend
Aktualitet 22:20 - 22 Janar, 2019

Berisha sulmon Ramën me “Pinokun” [Foto]

Menjëherë pas betimit të Edi Ramës në postin e ministrit të Punëve të Jashtëme ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Berisha ka publikuar një foto në rrjetet...