Connect with Us

All posts tagged "PILAF"

Aktualitet 11:29 - 29 Maj, 2019

Foto-Si e kaloi Rilindja Fahriun, nga paçeja tek byreku

Fahriu njihet në rrjetet sociale, por edhe te demokratët dhe socialistët si një njeri i paçes dhe pilafit. Këtu nuk ka asnjë gjë të keqe, sepse...

memet me pikante
Aktualitet 10:03 - 29 Maj, 2019

Foto-Ditë “zie” për Fahriun/ I mbaron paçeja, rikthehet te byreket

Tashmë dihet se “dashuria” më e madhe e Fahri Balliut është paçeja, por kohët e fundit çuditërisht e kemi parë me një “dashuri” të re, atë...

Aktualitet 14:31 - 12 Prill, 2019

Presidenti i paçes dhe pilafit

Shqipëria ka në krye të shtetit Ilir Metën, ai është presidenti i zgjedhur me votat e Rilindjes në vitin 2017. Është i njëjti njeri që solli...

memet me pikante
Aktualitet 15:37 - 28 Shkurt, 2019

Zbulohet “dashuria” e re e Fahri Balliut

Ish-gazetari i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, Fahri Balliu, pas paçes e pilafit, duket...

memet me pikante
Aktualitet 15:01 - 14 Janar, 2019

Foto/ Fahri Balliu “pushton” rrjetin

Ish-gazetari i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe për spiun i ish-Sigurimit të Shtetit, Fahri Balliu ka qënë në qendër të “furtunës” në rrjetet sociale. Nisur...

Aktualitet 09:07 - 9 Janar, 2019

Video-Nuk do ta besoni/ Fahri Balliu na mëson si lahen duart, pas paçes dhe pilafit

Ish-gazetari i devotshëm i Zërit të Popullit, i akuzuar edhe si spiun i Sigurimit të Shtetit, aktualisht botues i gazetës 55, nuk resht sa dhëni “leksione”....

memet me pikante
Aktualitet 22:16 - 29 Dhjetor, 2018

Fotot ekskluzive/ Fahriu braktis pace-pilafin për bananen e rrushin

Fahri Balliu që shpesh është parë si njeriu që ha vetëm paçe, pilaf, duke u rrumbullosur, ka vendosur seriozisht ta ndërroj ushqimin. Tani do banane dhe...

Aktualitet 16:06 - 2 Shkurt, 2017

Djali i Lefter Kokës “tallet” me Ramën/ Zogjtë e jufkat i ka ngrënë lideri global!

Djali i ministrit të Mjedisit, Lefter Koka, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Arbi Koka ka komentuar përgjigjen qesharake të kryeministri, që i tha ish-ministrit të Drejtësisë,...

Aktualitet 12:39 - 2 Shkurt, 2017

Rama i paaftë/ “Ha pilaf se nuk do të heq nga puna”

Themeluesi i LIBRA-s, Ben Blushi,  ka shënjestruar kryeministrin Rama, e kreun e Kuvendit, Ilir Meta, si përgjegjës për rënien e shtetit. Gjatë fjalës së mbajtur në Kuvend,...

Aktualitet 12:11 - 20 Mars, 2016

Zbulohet pasioni i Fahriut/ Nuk heq dorë nga paçja dhe pilafi

Dy vite më parë citynews publikoi foton e Fahri Balliut, i cili shfaqej duke ngrënë paçe e pilaf në një restorant. Fahriu është fotografuar sërish duke...