Connect with Us

All posts tagged "pije alkoolike"

Aktualitet 09:23 - 11 Maj, 2018

Drejtonte mjetin në gjendje të dehur/ Arrestohet i riu

Policia e Fierit ka vënë në pranga një shtetas, nën akuzën se ishte duke drejtuar mjetin nën ndikimin e pijeve alkoolike. Policia bën me dije se...

Kronika 18:11 - 23 Shkurt, 2018

Thyhet dhe vidhet garazhi me pije alkoolike/ Policia në kërkim të autorëve

Një garazh në pronësi të shtetasit I.Sh. 27 vjeç, raportohet të jetë thyer një natë më parë. Sipas burimeve nga Policia e Tiranës, bëhet fjalë për...

Life Style 17:30 - 3 Janar, 2017

Pija alkoolike që kuron aknet

Ekspertët e Universitetit të Kalifornisë, Los Angeles, kanë zbuluar se vera e kuqe ndihmon për të kuruar lëkurën me probleme, falë antioksiduesit të njohur si Resveratrol,...