Connect with Us

All posts tagged "Peter Tiede"

Politikë 22:15 - 21 Prill, 2020

Rama tërhoqi padinë/ Gazetari i “Bild”: Mori vendim të mençur, po ndjekim gjurmët e parave

Gazetari i medias gjermane “Bild” Peter Tiede ka folur mbrëmjen e sotme lidhur me padinë e kryeministrit Edi Rama për përgjimet e blerjes së votave. Rama...

Politikë 20:35 - 12 Prill, 2020

Tërheqja e Ramës nga gjyqi me “Bild”/ Berisha: Pranoi de facto akuzat dhe fajësinë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për lajmin se kryeministri Edi Rama është tërhequr nga padia ndaj gazetës gjermane “Bild” dhe gazetarit Peter Tiede për përgjimet e...