Connect with Us

All posts tagged "peshqit"

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe
Horoskopi 17:00 - 16 Janar, 2021

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Peshorja Peshoret duan ti shohin të gjithë të lumtur ndaj dhe shpesh herë bëjnë premtime boshe.Ata duan të shtiren si një person i besueshëm ndaj dhe...

Ngritja e “Kushtetuses”/ Ish- prokurori zbulon se kur do të arrestohen ‘peshqit e mëdhenj’
Aktualitet 17:46 - 24 Dhjetor, 2020

Ngritja e “Kushtetuses”/ Ish- prokurori zbulon se kur do të arrestohen ‘peshqit e mëdhenj’

Ish- prokurori Shkëlqim Hajdari ishte i ftuar pasditen e sotme në rubrikën “Opinion” ku e ka konsideruar si një hap të madh krijimin e Gjykatës Kushtetuese....

Horoskopi javor, 11-17 Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 16:17 - 19 Dhjetor, 2020

Njihuni me shenjat e horoskopit që iu pëlqen “të fusin hundët” kudo

Binjakët Ndërhyrës në të gjitha aspektet, por në fakt, Binjakët e konsiderojnë veten absolutisht “normal”, dhe kjo është arsyeja pse ata priren të befasohen nëse nuk...

Janë “zjarr” në shtrat/ Këto janë 4 shenjat më të nxehta të horoskopit
Horoskopi 16:38 - 17 Nentor, 2020

Janë “zjarr” në shtrat/ Këto janë 4 shenjat më të nxehta të horoskopit

Ujori Ujorët janë jashtëzakonisht krijues, kështu që për ta, seksi misionar është thuajse i humbur si opsion. Ashtu si në jetë, këta individë janë gati të...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 09-16 Nëntor 2020
Horoskopi 15:07 - 26 Tetor, 2020

Mund të depërtoni lehtësisht në shpirtin e tyre/ Shenjat më të ndjeshme të horoskopit

Peshqit Të lindurit nën këtë shenjë, zakonisht shumë të ndjeshëm dhe empatikë, e dinë shumë mirë që në shumicën e situatave praktike duhet të trajtohet me...

Horoskopi 11:58 - 5 Shtator, 2020

Shenjat e ujit/ Pika më e fortë dhe e dobët e Gaforres, Akrepit dhe Peshqve

Gaforrja Pika e fortë: Një nga shenjat më të ndjeshmet dhe emocionale të zodiakut. Ai është i thellë dhe intuitiv, ka një dhunti të jashtëzakonshme nga...

Një "zjarr" i vërtetë në shtrat/ Zbuloni dy shenjat më të nxehta të horoskopit
Horoskopi 14:21 - 14 Korrik, 2020

Një “zjarr” i vërtetë në shtrat/ Zbuloni dy shenjat më të nxehta të horoskopit

Peshqit Të lindurit e kësaj shenje janë romantikë të pashpresë, kjo është arsyeja pse ju nuk do të mendoni se ata do të jenë dashnorë dinamikë....

Horoskopi 13:00 - 2 Korrik, 2020

Nuk gëzohen kurrë/ Shenjat më pak të lumtura të horoskopit

Gaforrja Në krye të renditjes së  njerëzve më pak të lumtur sipas shenjës së horoskopit është Gaforrja. Ata që kanë lindur me shenjën zodiake të Gaforres,...

Horoskopi i shëndetit/ Çfarë do të sjellë viti 2021 për ju
Horoskopi 14:29 - 23 Qershor, 2020

Të ndjeshëm dhe të pasigurt/ Shenjat më të brishta të horoskopit

Demi Në mesin e katër shenjave më të brishta të Zodiakut, në radhë të parë, është Demi. Kjo shenjë e zodiakut është më e prirur ndaj...

Horoskopi 12:10 - 21 Qershor, 2020

Kanë një shpirt sakrifikues dhe vetëmohues/ Kjo është shenja më e ëmbël e horoskopit

Në astrologji tipari i ëmbëlsisë në lindjen e një personi mund të parashikohet nga pozicioni i planetit Venus në një shenjë të dhënë të zodiakut: atë...

Horoskopi 13:56 - 30 Maj, 2020

Manipulatorë dhe mashtrues/ Këto janë shenjat më gënjeshtare të horoskopit

Akrepi Kur vjen puna tek gënjeshtrat, kjo shenjë është një eksperte. Si një nga shenja më manipuluese dhe mashtruese, Akrepi nuk e ka aspak të vështirë...

Horoskopi 14:46 - 23 Maj, 2020

5 ngjyrat e preferuara të Peshqve/ Zbuloni karakterin e kësaj shenje të horoskopit

Jeshilja Ngjyra jeshile është një nga ngjyrat që lidhet me natyrën, si pemët, bari dhe lulet. Në një kuptim shpirtëror, ajo përfaqëson një fillim të ri...

Horoskopi 14:00 - 12 Maj, 2020

Shenja më e mirë me të cilën duhet të bini në dashuri/ Zbuloni arsyet

Peshqit janë shenja më e ndjeshme e horoskopit. Ata njihen si besnikë dhe japin shumë në dashuri. Një grua që i përket shenjës së Peshqve është...

Politikë 23:10 - 30 Janar, 2020

“Nuk ka lindur ende prokuror që të prekë 4 peshqit e mëdhenj”/ Spahiu paralajmëron dështimin e SPAK

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka paralajmëruar dështimin e SPAK. Sipas Spahiut, nuk ka lindur ende prokuror që të preki katëT peshqit...

Politikë 18:26 - 7 Janar, 2020

Horoskopi/ Profesioni që ju përshtatet në bazë të shenjës

Shënjat e zodiakut u veshin njerëzve karakteristika konkrete për personalitetin, natyrën dhe sjelljen e tyre. Këto tipare formojnë cilësitë karakteriale dhe në bazë të këtyre cilësive,...

pergjigjet murrizi
Aktualitet 17:27 - 16 Korrik, 2019

Ngritja e SPAK/ Murrizi: “Peshqit” e mëdhenj goditen brenda vitit

Nënkryetari i Kuvendit Myslim Murrizi, duke folur për ngritjen e SPAK-ut, deklaroi se brenda këtij viti pritet goditja e parë e “peshqve” të mëdhenj. “Do të...

Aktualitet 21:17 - 22 Prill, 2019

Ngordhin peshqit në Drin/ Ja cili është shkaku

Në sipërfaqen e lumit Drin lundrojnë peshq të ngordhur si pasojë e ndotjes së ujit nga Landfilli Bushatit. Por kjo ndotje shtrihet edhe më tej, duke...

Aktualitet 13:17 - 7 Shkurt, 2019

Ndryshimi i kufijve/ Shehu nxjerr “peshqit” që e urdhëruan

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka thënë sot se “peshqit” kanë kapur edhe politikën e jashtme. Nga foltorja e Kuvendit, Shehu u shpreh se qëndrimi...

pse hesht per skandalin
Aktualitet 10:22 - 22 Tetor, 2018

Kujt po i tunden prangat?!  

Në tre ditët e fundit policia ka filluar një operacion të gjerë, i cili pretendohet të jetë në të paktën 12 qytete, ku janë arrestuar drejtues...

Aktualitet 12:02 - 18 Janar, 2018

Nuk ka arrestime të peshqve të mëdhenj, do kënaqeni vetëm me cironka

Pas propozimit të Partisë Socialiste për  ndryshime të Rregullores së Kuvendit të Shqipërisë, ku midis çështjeve që ndryshojnë është edhe neni 118 i Rregullores që lidhet...

Aktualitet 19:48 - 26 Nentor, 2017

Peshqit do të zhduken nga oqeanet deri në 2048-ën

Imagjinoni një botë pa Nemon. Një vend ku ne hasim bukurinë e krijesave të detit vetëm përmes ekraneve të argjendta dhe akuariumeve të xhamit. Ne të...

Aktualitet 22:00 - 26 Shtator, 2017

Foto/ Restoranti mahnitës nënujor që do t’ju lërë pa fjalë

Ju mund të keni ngrënë në krye të një qiell gërvishtëseje. Mund të keni darkuar në një bodrum. Por a keni patur ndonjëherë një darkë në...

Aktualitet 22:36 - 20 Gusht, 2017

Ambiciozë dhe “të çmendur”/Njerëzit me këtë shenjë horoskopi arrijnë qëllimet e tyre

Të arrish objektivat që ke në jetë është e vështirë, por jo e pamundur. Ky mision kërkon guxim, por edhe t’i përkasësh kësaj shenje horoskopi. Bëhet...