Connect with Us

All posts tagged "peshore"

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe
Horoskopi 17:00 - 16 Janar, 2021

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Peshorja Peshoret duan ti shohin të gjithë të lumtur ndaj dhe shpesh herë bëjnë premtime boshe.Ata duan të shtiren si një person i besueshëm ndaj dhe...

Horoskopi 13:50 - 8 Maj, 2020

7 mënyra për të fituar zemrën e një gruaja që i përket shenjës së Peshores

1-Vlerësoni ndjeshmërinë e tyre. Peshoret ndonjëherë mund të preken lehtësisht nga emocionet e njerëzve të tjerë dhe priren të jenë empatikë ndaj të tjerëve, pa marrë...

Politikë 18:26 - 7 Janar, 2020

Horoskopi/ Profesioni që ju përshtatet në bazë të shenjës

Shënjat e zodiakut u veshin njerëzve karakteristika konkrete për personalitetin, natyrën dhe sjelljen e tyre. Këto tipare formojnë cilësitë karakteriale dhe në bazë të këtyre cilësive,...

shenja horoskopi probleme me peshoren
Aktualitet 23:40 - 17 Shkurt, 2019

Këto janë shenjat e horoskopit që nuk duan të shohin peshore me sy

Akrepi Kujtojmë se veç mbledhjes së yndyrës dhe ujit, Akrepi ndër të tjera mbledh edhe fjalë e emocione të cilat si pasojë e bëjnë që të...

Kuriozitete 11:33 - 17 Nentor, 2018

A e dinit? Ja në cilën ditë të javës duhet të peshoheni

Të gjithë e dimë që në mëngjes jemi më të lehtë se në mbrëmje. Mirëpo, e dini cila ditë në javë është ideale për t’u matur...

Aktualitet 12:25 - 14 Tetor, 2018

Gjithçka që duhet të dini nëse doni të dilni me një Peshore

Ajo është e bukur gjithë hijeshi… dhe kurrë nuk do të zgjedhë se ku dëshiron të shkojë për darkë sepse nuk e ndan mendjen kurrë! Peshoret...

Aktualitet 21:29 - 8 Shtator, 2018

Me peshore në rrugë, për të blerë librat/ Historia e trishtë e 18-vjeçarit

Nga fillimi i vitit të ri shkollor na ndajnë shumë pak ditë. Ndërsa kryeministri Edi Rama shfaqet duke shpërndarë libra falas, një i ri nga Tirana...