Connect with Us

All posts tagged "pese apartamente"

Politikë 12:15 - 28 Korrik, 2019

Gafat e Mirela Kumbaros/ Ish ministrja me pesë apartamente dhe llogari në Francë e Londër

Kryeministri Edi Rama, në fund të Dhjetorit 2018 bëri një sërë ndryshimesh në Qeveri. Vala e ndryshimeve preku edhe Mirela Kumbaron që mbante postin e Ministres...

Aktualitet 12:28 - 22 Korrik, 2019

Zhvatësit e gjyqësorit/ Evjeni Sinojmeri me pesë apartamente, por me kredi të pastrehë

Gjyqtarët e Gjykatave të Apelit rezultojnë njerëzit më të pasur të drejtësisë. Pasuri marramendëse e patundshme, shumëfishim i pasurisë në kohë rekord, që nuk dihet se...