Connect with Us

All posts tagged "personalitete"

Lajme 16:49 - 11 Mars, 2020

“Së bashku për të mbrojtur shëndetin”/ Meta takim me 4 personalitete të shquara

Presidenti, Ilir Meta, ka pritur sot katër personalitete të shquara të shëndetësisë shqiptare, me të cilët ndanë disa shqetësime për situatën e shkaktuar si pasojë e...

Aktualitet 21:53 - 17 Korrik, 2019

Cila ngjyrë të pëlqen? Zbulo personalitetin tënd sipas preferencës

E bardha E bardha është kombinimi i të gjitha ngjyrave të dritës. Nëse të pëlqen e bardha je një njeri i lumtur,gjithnjë në kërkim të një...

Aktualitet 23:40 - 22 Dhjetor, 2018

Këto janë 4 tipet e personalitetit sipas studiuesve. Zbulo se cilit tipi i përket ti

Mes psikologëve dhe modelistëve të sjelljes si dhe shkencëtarëve, nuk ka kurrë uniforma, as standarde. Rezultatet e studimeve kanë dalë në përfundimin se ekzistojnë 4 lloje...

Aktualitet 14:12 - 14 Gusht, 2017

Mbyllet Festa e Birrës/ 5 ditët që i dhanë “zjarr” Korçës

Pas pesë ditësh festime intensive ka përfunduar me sukses Festa e Birrës në Korçë. Qyteti i Korçës është vendi i parë në Shqipëri që ka prodhuar...

Showbizz 19:00 - 8 Mars, 2015

DiCaprio me 24 personalitete të ndryshme

Leonardo DiCaprion do ta shohim në 24 personalitet të ndryshme në rolin e tij më të ri për filmin “The Crowded Room”. Sipas raportimeve, thuhet se...