Connect with Us

All posts tagged "pershtypje"

Kryesore Show Biz 12:10 - 28 Janar, 2019

“Kur e sheh me tatuazhe…” Fatma Methasani tregon përshtypjen që kishte për Alfion para lidhjes

Pavarësisht se kishin mbi dy vite bashkë, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani vendosën që ta bënin publike lidhjen vetëm në 8 tetor të 2018-s. Ata kanë...

Femra 13:30 - 17 Janar, 2017

Djema, ja si ti bëni përshtypje një femre

Në fakt nuk është shumë e vështirë për t’i bërë përshtypje një femre, më shumë sesa një person tjetër. E megjithatë, meshkujt kanë arritur ta demonstrojnë...

Life Style 12:00 - 13 Maj, 2015

Si të lini përshtypje të mirë që në fillim

  A ju ka ndodhur ndonjëherë kur keni shkuar në ndonjë mbrëmje argëtuese, e keni kuptuar se pothuajse askush nuk duket i njohur për juve dhe...