Connect with Us

All posts tagged "perqafime"

Showbizz 10:45 - 16 Maj, 2020

FOTOT-Puthje dhe përqafime në breg të detit/ Aktorja konfirmon shtatzëninë në mënyrën më të bukur

Aktorja seksi shqiptare Olta Gixhari është në pritje të ëmbël. Bukuroshja bjonde e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë në mënyrën më të bukur të mundshme. Së...

Politikë 20:27 - 2 Mars, 2020

Foto – Meta shkëmben puthje e përqafime me Fahri Balliun pas protestës

Fahri Balliu është personi që ka tentuar gjithmonë të bëjë bashkë Partinë Demokrtatike dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim. Tentativat e tij kanë qenë edhe në kohën...

Aktualitet 21:00 - 19 Shkurt, 2019

Katër përqafimet që tregojnë shumë mbi jetën tuaj në çift

Përqafimi mbrojtës Përqafimi mbrojtës i jep partnerit tuaj mbështetje dhe siguri, nga ana tjetër ky përqafim jep besim dhe është shumë i rëndësishëm për të hedhur...

Kuriozitete 11:53 - 23 Tetor, 2018

Shkencëtarët gjetën më në fund pse disa njerëz e URREJNË të të përqafojnë

Për njerëzit që nuk janë pro përqafimit, jeta ndonjëherë mund të jetë sfiduese dhe e vështirë. Nuk do ta dish asnjëherë, kur dikush që nuk të...

Aktualitet 20:30 - 28 Korrik, 2017

9 lloje përqafimesh që do të hedhin dritë mbi lidhjen tuaj

Jo çdo mashkull mund që t’i shprehë ndjenjat e tij në mënyrë verbale. Fatmirësisht, gjuha e trupit mund t’iu ndihmojë shumë. Përçafimet tregojnë shumë për një...

Kuriozitete 22:30 - 13 Korrik, 2015

Prindërit lejojnë vajzën e tyre 2 vjeç të puthi e të përqafojë pitonin

Është një nga grabitqarët më vdekjeprurës në botë dhe është i aftë të gllabërojë lehtësisht një fëmijë të vogël. Por kjo vajzë e vogël nuk ka...