Connect with Us

All posts tagged "perputhen"

E quajti njeri të shtirur/ Shqipja flet për marrëdhënien me Anën 1
Showbizz 13:12 - 23 Shkurt, 2021

E quajti njeri të shtirur/ Shqipja flet për marrëdhënien me Anën 1

Shqipe Hysenaj është një nga ish konkurrentet e Përputhen që për një kohë të gjatë ka qenë në vëmendjen e mediave rozë për deklaratat e saj...

Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët
Showbizz 15:20 - 22 Shkurt, 2021

Arjan Konomi nuk ia përton Ina Kollçakut: Detyroj mediokrit të hapin fjalorët

Debati i Sindit me Julin dhe Arjanin ka shkatuar reagime të shumta në rrjetet sociale po ashtu edhe në emisionin e djeshëm. Përkufizimi i Arjanit për...

“Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin
Showbizz 15:01 - 22 Shkurt, 2021

“Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

Debati i mbrëmshëm mes Sindit dhe Arjan Konomit ka krijuar dhe reagime të shumta në rrjetet sociale. Sindi kërkoi një shpjegim nga Juliani në përballjen e...

Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…
Showbizz 13:23 - 22 Shkurt, 2021

Befason Ana e Përputhen: Nuk jam vetëm, jam duke dalë me…

Ana Lleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë pas daljes së saj nga Përputhen. Bukuroshen tashmë e shohim më shpesh...

Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin
Showbizz 11:49 - 22 Shkurt, 2021

Fationi i kthehet keqazi Sindit: Shkatërrim nervash, do thyej televizorin

Pas pezullimit, mbrëmjen e kaluar konkurrentja Sindi Loci është rikthyer sërish në emision. Ajo u përball me Julianin jo për ti kërkuar falje ashtu siç kishte...

Turpi i Top Channel me ‘Përputhen’/ Caslli del me reagimin e fortë, sulmon ideatorët dhe bordin e TV
Life Style 22:09 - 21 Shkurt, 2021

Turpi i Top Channel me ‘Përputhen’/ Caslli del me reagimin e fortë, sulmon ideatorët dhe bordin e TV

Aktivistja Elona Caslli ka dalë me një qëndrim të fortë kritik, përsa i përket emisionit “Përputhen”, që transmetohet në ‘Top Channel’. Në këtë emision që ka...

Zbulohet e vërteta/ Vjollca Hoxha në Përputhen?
Life Style 17:58 - 21 Shkurt, 2021

Zbulohet e vërteta/ Vjollca Hoxha në Përputhen?!

Përputhen është një program televiziv që në qendër të tij ka dashurinë. Në këtë emision që ka startuar rreth një viti më parë, një grup djemsh...

Melisa rrëfehet për romancën me Andin dhe largimin nga Përputhen: Isha shumë rëndë
Showbizz 11:17 - 20 Shkurt, 2021

Melisa rrëfehet për romancën me Andin dhe largimin nga Përputhen: Isha shumë rëndë

Melisa Lleshi, ish konkurrentja e Përputhen, tashmë është një nga vajzat më të komentuara. Largimi i saj nga Përputhen nxiti shumë komente duke forcuar akoma dhe...

“Bomba” e Melisës/ Pas Përputhen, ish konkurrentja ka gati këngën e saj të parë dhe klipin e nxehtë
Showbizz 16:14 - 17 Shkurt, 2021

“Bomba” e Melisës/ Pas Përputhen, ish konkurrentja ka gati këngën e saj të parë dhe klipin e nxehtë

Melisa Lleshi është një nga vajzat e cila u bë e njohur për shqiptarët teksa ishte pjesë e emisionit Pëpruthen. Pasi nuk arriti të gjente dot...

Showbizz 15:37 - 17 Shkurt, 2021

Kush është Juli që rrëmbeu zemrat e shqiptarëve/ Djali me shpirt aventurieri që shëtit botën pa lekë

Julian Lala është një nga personazhet më të rinj të emisionit “Përputhen”. Ai ka tërhequr vëmendjen dhe ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve me sinqeritetin...

Showbizz 12:39 - 17 Shkurt, 2021

Pendohet Sindi: Do t’i kërkoj falje Julit

Sindi Loci, konkurrentja e Përputhen ka reaguar në rrjetet sociale pas pezullimit nga programi për reagimin që pati në studio ndaj komentit të Julian Lalës. Pasi...

“Mos u kthe, se na ke çarë…”/ Ndjekësit degjenerojnë Sindin në komente
Showbizz 11:20 - 16 Shkurt, 2021

“Mos u kthe, se na ke çarë…”/ Ndjekësit degjenerojnë Sindin në komente

Julian Lala është konkurrenti më i ri që i është bashkuar emisionit “Përputhen”. Ai është jo pak i njohur në rrjetet sociale, pasi të gjithë e...

“Zihen e grihen” për një mashkull në emision/ Shihni pak detajin që iu ka shpëtuar nga Lediana dhe Antonela
Showbizz 14:16 - 15 Shkurt, 2021

“Zihen e grihen” për një mashkull në emision/ Shihni pak detajin që iu ka shpëtuar nga Lediana dhe Antonela

Lediana Prenga dhe Antonela Berisha janë dy vajzat që kanë tërhequr vëmendjen e publikut që me hyrjen e tyre në Përputhen. Lediana dhe Antonela shfaqën pëlqimin...

Puthja e papritur në Përputhen/ Komentuesit “masakrojnë” Jasminën: Kjo dashka pasaportën amerikane
Showbizz 12:43 - 15 Shkurt, 2021

Puthja e papritur në Përputhen/ Komentuesit “masakrojnë” Jasminën: Kjo dashka pasaportën amerikane

Mbrëmjen e kaluar në Prime Përputhen, konkurrentja e re Jasmina Kadriu, i befasoi të gjithë teksa i dhuroi një puthje në buzë njërit prej konkurrentëve, Andit....

“Kam një fëmijë”/ Djali që befasoi vajzat e Përputhen
Showbizz 16:37 - 13 Shkurt, 2021

“Kam një fëmijë”/ Djali që befasoi vajzat e Përputhen

Arsim Abdyli është një tjetër konkurrent që i është bashkuar emisionit “Përputhen”. 28 vjeçari vjen nga Maqedonia e Veriut dhe jeton në Zvicër. Arsimi është rikhtyer...

Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…
Showbizz 12:56 - 13 Shkurt, 2021

Pas infektimit me Covid-19, Bora Zemani jep lajmin: Zyrarisht…

Pak ditë më parë, moderatorja Bora Zemani bëri të ditur lajmin se ishte infektuar me Covid-19. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo tregoi se megjithëse...

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit
Showbizz 12:38 - 13 Shkurt, 2021

Pas konfirmimit të lidhjes me Beartin/ Tea bën veprimin e radhës që befasoi ndjekësit

Tea Trifoni është kthyer në një nga vajzat më të komentuara. Ish konkurrentja e Përputhen, u bë pjesë e mediave rozë pasi doli çift me një...

E goditi me shpullë në mes të emisionit/ Ana 1 dhe Fationi filmohen bashkë pas largimit nga “Përputhen”
Showbizz 11:32 - 10 Shkurt, 2021

E goditi me shpullë në mes të emisionit/ Ana 1 dhe Fationi filmohen bashkë pas largimit nga “Përputhen”

Ana Lleshi ose (Ana 1) dhe Fation Kuqari kanë qenë dy prej konkurrentëve më të komentuar të emisionit “Përputhen”. Të gjithë mendonin se dyshja do të...

“Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen
Showbizz 13:50 - 9 Shkurt, 2021

“Ke shkuar të gjesh burrë apo për plazh”/ Komentuesit kritikojnë Ledianën për veshjen

Lediana Prenga, tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të “Përputhen”. Në episodin e shkuar të emisionit ajo u shfaq e veshur me...

Showbizz 16:39 - 8 Shkurt, 2021

Patën debate të forta në emision/ Ana bën “paqe” me Melisën pas largimit të saj

Ana Kauri dhe Melisa Lleshi janë dy prej konkurrenteve që kanë patur shumë përplasje mes tyre në emisionin Përputhen. E gjitha filloi kur Ana nisi takimet...

Fansat i vërsulen për reagimin ndaj Mevlanit/ Jasmin shpjegohet për frazën “je si pula pa kokë”
Showbizz 12:57 - 8 Shkurt, 2021

Fansat i vërsulen për reagimin ndaj Mevlanit/ Jasmin shpjegohet për frazën “je si pula pa kokë”

Jasmin Kadriu është vajza më e re që u bë pjesë e emisionit Përputhen. Qe me hyrjen e saj të parë ajo u shpreh se kishte...

“Bomba” e Melisës/ Pas Përputhen, ish konkurrentja ka gati këngën e saj të parë dhe klipin e nxehtë
Showbizz 11:06 - 8 Shkurt, 2021

U tha se bashkëjeton me Andin/ Melisa largohet përfundimisht nga Përputhen, zbulon arsyen

Gjatë javës së kaluar, njëra prej konkurrenteve të Përputhen, Melisa Lleshi ,tha se do të bënte një lajmërim të rëndësishëm në Prime. Mbrëmjen e kaluar ajo...

Showbizz 10:51 - 8 Shkurt, 2021

Të martuar jashtë programit?/ Lediana dhe Riniani përballen me akuzat

Mbrëmjen e kaluar në episodin e radhës të Përputhen prime, është diskutuar për lajmet që kanë qarkulluar së fundi për Ledianën dhe Rinianin. Në rrjetet sociale...

Me shume postime