Connect with Us

All posts tagged "perplasje fizike"

Bota 09:53 - 14 Gusht, 2019

Përplasje fizike mes bandave/ Ndërron jetë një person, një tjetër i plagosur

Një person ka mbetur i vdekur, pas një përplasje midis grekëve dhe të huajve në Athinë. Nga raportimet e mediave vendase, mësohet se përplasja ka ndodhur...

Aktualitet 19:28 - 2 Prill, 2019

Boçi flet pas shoqërimit në polici/ Drejtori më kërcënoi me jetë, u përplasëm fizikisht

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi është shoqëruar ditën e sotme në ambientet e policisë. Pasi tentoi t’i bllokonte rrugën kryeministrit Rama, i cili ishte në...

Politikë 18:27 - 15 Qershor, 2015

Puke, fyerje ne fushate, perplasje fizike mes simpatizanteve

Sloganet nuk kane mjaftuar per te bere fushate ne qytetin e Pukes, ku simpatizantet pasi jane ofenduar me fjale me njeri-tjetrin jane perplasur edhe fizikisht. Ngjarja...