Connect with Us

All posts tagged "perplasen"

Skandali me BMW-në luksoze/ Valteri-Lleshajt: E ke për detyrë t’i japësh lloagri një më një
Politikë 17:19 - 7 Tetor, 2020

“Kur të flasësh për zonjat me shami laj gojën”/ Halit Valteri përplaset me Ralf Gjonin

Deputeti Ralf Gjoni protestoi sot në Parlament kundër komisionerit të Zgjerimit Oliver Varhelyi dhe ngriti akuza ndaj presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, për të cilin tha...

Aksident në Tiranë/ Përplasen dy makina te Kopshti Zoologjik
Kronika 16:58 - 29 Shtator, 2020

Aksident në Tiranë/ Përplasen dy makina te Kopshti Zoologjik

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë te Kopshti Zoologjik në Tiranë. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, për shkaqe që nuk bëhen...

Kronika 09:44 - 23 Shtator, 2020

Makina përplaset me një autobot te Rruga e Kombit/ Disa persona të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit. Mësohet se një autobot është përplasur me një makinë ndërsa raportohet për disa persona...

Aksident në Llogara/ Makinat krijiojnë radhë kilometrike
Kronika 14:56 - 6 Shtator, 2020

Aksident në Llogara/ Makinat krijiojnë radhë kilometrike

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Llogarasë. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe fatmirësisht nuk ka pasur pasoja të...

Aksident i rëndë në aksin Fier-Vlorë/ Babë e bijë përfundojnë në kanal
Kronika 19:25 - 30 Gusht, 2020

Aksident masiv në aksin Librazhd-Elbasan/ Plagosen tre persona

Një aksident masiv ka ndodhur pak momente më parë në fshatin Labinot, në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si...

“Benzi” përplaset me kamionçinën/ Plagosen dy persona
Kronika 15:28 - 29 Gusht, 2020

Përplasen tre makina në Korçë/ Plagoset drejtuesi i njërit prej mjeteve

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme pranë fshatit Dishnicë, në aksin rrugor Korçë-Bilisht. Mësohet se tre makina janë përplasur rreth orës 14:15 dhe si...

Foto - Aksident në Elbasan/ Përplasen dy makina
Kronika 12:35 - 16 Gusht, 2020

Foto – Aksident në Elbasan/ Përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur pak  minuta më parë në aksin rrugor Peqin-Elbasan. Nga informacionet paraprake, raportohet se dy makina janë përplasur për shkaqe që nuk bëhen...

Përplasen dy motorë në Peqin/ Plagosen drejtuesit, njëri në gjendje të rëndë
Kronika 18:27 - 7 Gusht, 2020

Përplasen dy motorë në Peqin/ Plagosen drejtuesit, njëri në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Peqin. Mësohet se dy motorë janë përplasur me njëri-tjetrin rreth orës 16:30 për shkaqe që nuk bëhen me...

Aksident masiv në aksin Milot-Rubik/ Katër makina përplasen me njëra-tjetrën
Kronika 08:14 - 5 Korrik, 2020

Aksident te kryqëzimi i Porcelanit/ Përplasen kokë më kokë dy makina

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në në rrugën “Hoxha Tahsin” te kryqëzimi i Porcelanit, në Tiranë. Mësohet se dy makina janë përplasur kokë më...

“Benzi” përplaset me kamionçinën/ Plagosen dy persona
Kronika 09:59 - 28 Qershor, 2020

Përplasen dy makina në Fier/ Plagoset një person

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë në Fier, ku ka mbetur i plagosur një person. Mësohet se dy makina janë përplasur në Bypassin e...

Përplaset keq “Passati” me një furgon/ Lëndohen dy persona
Kronika 16:28 - 24 Qershor, 2020

Përplaset keq “Passati” me një furgon/ Lëndohen dy persona

Një makinë është përplasur me një furgon rreth 15:30 në aksin rrugor Krahës-Fier. Mësohet se nga përplasja kanë mbetur të lënduar dy pasagjerë që ndodheshin në...

Kronika 09:13 - 1 Qershor, 2020

Përplasen dy makina në rrugën e Rinasit/ Plagosen dy fëmijë

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku dy adoleshentë kanë mbetur të plagosur, fatmirësisht jo rëndë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit...

Aksident i rëndë në aksin Laç-Patok/ Kamioni përplas për vdekje 55-vjeçarin
Kronika 18:55 - 24 Maj, 2020

Aksident në aksin Fier-Seman/ Bëhen ‘copë’ dy makina

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditën e sotme në në aksin Fier-Seman. Mësohet se dy makina janë përplasur më njera tjetrën në vendin e quajtur Fermë...

Gjendet i pajetë një i moshuar në Elbasan
Kronika 16:56 - 26 Prill, 2020

“Benz-i” me 5 persona thyen karantinën/ Përplaset me ambulancën

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në unazën e Plazhit në Durrës, ku një makinë tip “Benz”, është përplasur me një ambulancë, që po...

Kronika 20:11 - 17 Prill, 2020

Përplasen dy makina në Kamëz/ Plagoset rëndë një person

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin. Dy mjete u përplasën në rrugën “Donald Trump”, e...

Kronika 07:59 - 8 Mars, 2020

Përplasen tre makina në Elbasan/ E dëmtuar një grua shtatzënë

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin e rrugës kombëtare Tiranë -Elbasan në afërsi të Rrethrrotullimit të Bradasheshit. Bëhet me dije se...

Kronika 21:18 - 26 Shkurt, 2020

Foto/ Përplasen dy tragete me pasagjerë në portin e Durrësit

Dy tragete janë përfshirë në një aksident mbrëmjen e sotme në Portin e Durrësit. Një prej trageteve bën linjën Ankona-Durrës dhe në momentin që ka qënë...

Aksident i rëndë në Rrogozhinë/ Përplasen 4 makina, njëra përmbyset në rrugë
Politikë 20:07 - 28 Janar, 2020

Aksident në Pogradec/ Plagosen tre persona, mes tyre edhe një polic

Nja aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te tuneli panoramik në Pogradec. Mësohet se dy makina janë përplasur keq me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë plagosur...

aksident ne bulqize plagosen tre persona
Kronika 17:54 - 12 Janar, 2020

Përplasen makinat në Pogradec/ Dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Pogradec, në afërsi të lumit të Tërhanit. Nga infomacionet paraprake, raportohet se dy makina të tipit “Renault”...

Kronika 21:25 - 11 Janar, 2020

Përplasen dy makina/ Plagoset njëri prej shoferëve

Një aksident ka ndodhur, pak minuta më parë, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, te kryqëzimi i Çifligut. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë...

Aksident i rëndë në Rrogozhinë/ Përplasen 4 makina, njëra përmbyset në rrugë
Politikë 19:28 - 5 Dhjetor, 2019

“Benzi” përplaset me kamionin në Shkodër/ Plagosen rëndë 4 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Shkodër. Mësohet se një makinë rip “Benz” është përplasur me një kamion në aksin rrugor Shkodër-Koplik....

Aktualitet 14:17 - 11 Korrik, 2019

Transportonin drogë nga Skrapari në Përmet/ Përplasen dy grupe kriminale

Një 41 vjeçar ka rënë në pranga për trafikim të lëndëve narkotike. Sipas Policisë, shtetasi F.I. dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin...

Aktualitet 13:31 - 10 Korrik, 2019

“Fol me nipin, ai i hedh trutë Ramës”/ Deputeti “përplaset” me Fugën

Akademiku Artan Fuga ka paraqitur në Komisionin e Medias projektin e tij për reformimin e Akademisë së Shkencave. Fuga u përball në komision me anëtarin e...