Connect with Us

All posts tagged "perndjekje"

U kap duke transportuar 5 sirianë kundrejt përfitimit/ Arrestohet 35 vjeçari nga Korça
Kronika 11:13 - 17 Shkurt, 2021

E mitura e denoncoi për përndjekje/ Arrestohet 22 vjeçari në Kukës

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kukës, pas njoftimit të marrë në faqen e Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës, nga një shtetase e...

“Do jesh me mua me zor”/ E frikësuar, rrëfimi i Luana Vjollcës për të riun që e përndiqte
Showbizz 10:18 - 6 Shkurt, 2021

“Do jesh me mua me zor”/ E frikësuar, rrëfimi i Luana Vjollcës për të riun që e përndiqte

Pak ditë më parë, moderatorja Luana Vjollca ka denoncuar të riun Ajdin Morina, pasi e përndiqte. Morina i dërgonte mesazhe dashurie Vjollcës si dhe e përndiqte...

“Do jesh me mua me zor”/ E frikësuar, rrëfimi i Luana Vjollcës për të riun që e përndiqte
Showbizz 13:16 - 1 Shkurt, 2021

Luana Vjollca e shqetësuar/ Përfundon në Prokurori për shkak të një fansi

Moderatorja Luana Vjollca ka përfunduar në Prokurorinë e Tiranës për shkak të ngacmimeve nga një fans i saj. Moderatorja e ka denoncuar fansin pasi e përndiqte...

Zhdukja e kushërinjve në Malësinë e Madhe/ Dyshohet se të rinjtë janë ekzekutuar nga i afërmi i tyre
Kronika 09:49 - 25 Nentor, 2020

I dënuar në Itali për “Përndjekje”/ Arrestohet 65-vjeçari që mbante armë dhe municione në banesë

Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 65-vjeçar që mbante armë zjarri me silenciator në banesë. 65-vjeçari, me precedent të mëparshëm penal për veprën penale...

Kokainë dhe armë të ftohta me vete/ Arrestohen tetë “të fortët” e kryeqytetit
Kronika 10:15 - 24 Nentor, 2020

Përndoqi të renë, arrestohet 41-vjeçari në Tiranë/ Në pranga dhe dy të tjerë

Policia ka arrestuar tre persona për vepra të ndryshme penale. Janë arrestuar V. N., 41 vjeç dhe A. B., 45 vjeç për përndjekje. Në pranga ka...

Blog 09:10 - 19 Nentor, 2020

Si e ka përndjekur mallkimi familjen e famshme Kenedi në SHBA

Gjatë gjithë viteve të arta të “Pax Americana”, familja Kenedi u bë sinonim i bukurisë, magjepsjes dhe suksesit politik. Por pas shkëlqimit të kësaj familje amerikane,...

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”
Showbizz 15:40 - 16 Shtator, 2020

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Këngëtarja Katy Perry është shprehur se ndihet shumë e frikësuar pasi një burrë ka hyrë në oborrin e shtëpisë së saj. Për këtë arsye ajo ka...

“Një këngëtar tallavaje e kërkoi në videoklip”/ Klodiana Lala tregon detaje nga jeta e Eglantina Bucit
Kronika 22:31 - 8 Shtator, 2020

“Një këngëtar tallavaje e kërkoi në videoklip”/ Klodiana Lala tregon detaje nga jeta e Eglantina Bucit

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar detaje të reja lidhur me vrasjen e Eglantina Bucin. Sipas Lalës, 23-vjeçarja ishte larguar nga shtëpia për t’u martuar me një...

Përndiqte një grua për një kohë të gjatë/ Arrestohet në flagrancë 48-vjeçarja
Kronika 09:55 - 2 Shtator, 2020

Përndiqte një grua për një kohë të gjatë/ Arrestohet 48-vjeçari në Dibër

Policia ka arrestuar një person në Dibër, pasi përndiqte një një grua për një kohë të gjatë. Blutë bëjnë me dije se kanë vënë në pranga...

Aksident i rëndë në Berat/ Makina përplas të moshuarën
Kronika 12:35 - 22 Gusht, 2020

Përndiqej prej muajsh nga 33-vjeçari/ Vajza tenton vetvrasjen

Një 33 vjeçar me inicialet K.V., është vënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka përndjekur dhe telefonuar vazhdimisht që prej muajit Janar një vajzë....

Showbizz 11:37 - 15 Maj, 2020

“Më gjëmonte nga mbrapa”/ Këngëtarja shqiptare tregon si shpëtoi nga fansi i çmendur

Këngëtarja e muzikës popullore, Irini Qirjako ka rrëfyer një histori me një fans të çmendur që e përndiqte. E ftuar në emisionin “Mes Yjesh”, Irini tregon...

Kreu marrëdhenie me vajzën e gruas/ Arrestohet 39 vjeçari
Kronika 13:21 - 4 Janar, 2020

U shpall në kërkim për përndjekje/ Në pranga 35-vjeçari

Një shtetas ka rënë në pranga në Durrës pasi ka qenë në kërkim për përndjekje. 35-vjeçari K.Z., akuzohet për veprën penale “përndjekje” dhe pasi ka qenë...

Aktualitet 18:11 - 16 Korrik, 2019

Përndjekje e dhunë ndaj ish-të dashurës/ Arrestohet 36-vjeçari

Një 36-vjeçar, i shpallur në kërkim, është arrestuar sot nga policia pasi akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur dhe ushtruar dhunë fizike ndaj ish-të...

Kryesore Show Biz 11:40 - 13 Shkurt, 2019

“Po përndiqet dhe po përgjohet!” George Clooney flet për dramën e Meghan Markle

Të gjithë jemi njohur me lidhjen e miqësisë mes George Clooney, Princit Harry dhe Meghan Markle. Aktori i njohur tashmë kja folur për dramën në familjen...

Kryesore Show Biz 11:10 - 9 Shkurt, 2019

“Më kanë përndjekur dhe më vinin deri në shtëpi!” Greta Koçi tregon incidentet me fansat problematikë

Greta Koçi ka kujtuar sot disa episode të pakëndshme me fansat problematikë, që në fillimet e karrierës së saj ia kanë bërë jetën shumë stresuese. E...

Aktualitet 13:16 - 9 Dhjetor, 2018

Përndiqte të renë/ Në pranga 26-vjeçari

Një i ri me inicialet E.D. nga Skrapari është arrestuar, pasi prej një muaji përndiqte një 18-vjeçare. 26-vjeçari banues në fshatin Gjorgjovë është arrestuar, pasi 18-vjeçarja...

Aktualitet 11:15 - 2 Tetor, 2018

Rexhep Rraja mesazh të koduar Lulzim Bashës

Ditën e sotme Gjykata e Krujës ka njohur me masën e sigurisë “arrest me burg”, Rexhep Rrajën, i cili u arrestua ditën e djeshme nën akuzën...

Aktualitet 19:21 - 26 Nentor, 2017

I kërkoi marrëdhënie seksuale fqinjes/ Arrestohet 53-vjeçari

Një 53-vjeçar është arrestuar nga Policia e Lezhës nën akuzën e “Përndjekjes”. Sipas burimeve nga policia, në fshatin Grykë Manati, mësohet se 53-vjeçari me inicialet P.Gj....

Aktualitet 20:01 - 8 Nentor, 2017

U përndoqi vajzën 20 vjeçe/ Prindërit bëjnë vetëgjyqësi

Një ngjarje e paprecedentë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Dovolan të Bulqizës, ku pas përndjekjes së një 20-vjeçarje nga një shtetas me inicialet L.L. 23-vjeç,...

Aktualitet 17:04 - 7 Gusht, 2017

Ndoqi nga mbrapa për 2 javë rresht vajzën nga Tirana/ E pëson keq 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi për dy javë me radhë ka përndjekur një vajzë, banuese në kryeqytet. Mësohet se Ervis Zh. ka...

Kryesore Show Biz 14:00 - 17 Korrik, 2017

Zbardhet dëshmia e Luanës për personin që e përndiqte/ “Më çonte foto perverse”

Historia e përledhjes midis shoqëruesit të Luana Vjollcës me Besmir Lilën bëri shumë bujë para disa kohësh. Moderatorja e famshme përndiqej prej kohësh nga Lila duke...

Aktualitet 12:48 - 7 Shkurt, 2017

Kundërshtarët e qeverisë turke përndiqen edhe jashtë vendit

Shërbimi i fshehttë turk i ndjek kundërshtarët e qeverisë edhe në emigracion. Në Gjermani ka një rrjet të gjerë agjentësh dhe informantësh të shërbimit sekret turk...

Aktualitet 19:18 - 4 Qershor, 2016

Përndiqte ish-të dashurin biznesmen, arrestohet 32-vjeçarja

Një 32-vjeçare me inicialet L.P. ka marrë një dënim me 6 muaj burgim, por me pezullim të ekzekutimit duke u vënë në provë për 18 muaj,...

Me shume postime