Connect with Us

All posts tagged "perlasje"

Kronika 14:23 - 11 Shkurt, 2020

Skandali me lirimin e Vladimir Gjutës/ Përplasjet mes gjykatës së Fierit dhe Tiranës

Lirimi i Vladimir Gjutës nga burgu përplas gjykatën e Fierit me atë të Tiranës. Në të njëjtën ditë, më 5 shkurt, Gjykata e Fierit dhe Gjykata...

Aktualitet 19:33 - 5 Nentor, 2018

Zëri Amerikës: Shqipëri, provë force mes Presidencës e Qeverisë

Provë force në Shqipëri mes Presidentit Ilir Meta dhe Qeverisë, për çështjen e emërimit të ministrit të ri të Brendshëm. Ndërsa zoti Meta njoftoi përmes një...