Connect with Us

All posts tagged "përjashton"

Sociale 20:38 - 20 Janar, 2020

Shqipëria vend i sigurt/ Greqia përjashton shqiptarët nga dhenia e azilit

Numri i azilkërkuesve shqiptarë në Greqi mbeti i lartë gjatë viti 2019 ndërkohë që për këtë vit aplikimet e shtetasve shqiptarë për azil do të refuzohen...

rudina hajdari deputete e pd
Aktualitet 16:35 - 14 Mars, 2019

PD e përjashtoi/ Rudina Hajdari sfidon Bashën

Partia Demokratike, përjashtoi deputeten Rudina Hajdari, e cila nuk pranoi t’i bashkohej vendimit të partisë dhe kryetarit Lulzim Basha për djegien e mandateve. Ndërkohë, që kreu...