Connect with Us

All posts tagged "përjashtohet"

A do kemi izolim të dytë?/ Brataj: Nuk përjashtohet as mbyllja e madhe
Shëndeti 21:27 - 25 Nentor, 2020

A do kemi izolim të dytë?/ Brataj: Nuk përjashtohet as mbyllja e madhe

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, nuk e ka përjashtuar mundësinë e mbylljes totale të vendit nëse shifrat e Covid-19 marrin përmasa të mëdha. Teksa u...

82-vjeçari thyen karantinën për një trajtim shëndetësor/ Përjashtohet nga azili
Denoncim 22:24 - 7 Tetor, 2020

82-vjeçari thyen karantinën për një trajtim shëndetësor/ Përjashtohet nga azili

Emisioni “Stop” ka udhëtuar këtë të mërkurë drejt Shkodrës për shqetësimin e të moshuarit, Bardhok Gegaj. 82-vjeçari ka denocuar në emisionin “Stop” se është përjashtuar nga...

Kronika 22:37 - 8 Qershor, 2020

Denoncimi i policit “manjak”/ Përjashtohet menjëherë efektivi që kërkoi seks në këmbim të kalimit ilegal

Një skandal është publikuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Fiks Fare”, ku një punonjës policie, me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë, u ka...

Kronika 14:25 - 4 Maj, 2020

U filmua duke bërë gjeste të turpshme/ Shkarkohet punonjësi i policisë

Pas publikimit të një videoje në rrjetet sociale, ku shfaqet një punonjës policie që ka shkelur rëndë Kodin e Etikës dhe Rregulloren e Policisë së Shtetit,...

ish deputetja e pd-se grida duma
Aktualitet 17:18 - 25 Shkurt, 2019

Rudina Hajdari përjashtohet nga PD?/ Befason Grida Duma

Deputetja e PD-së, Rudina Hajdari e cila ende nuk e ka dorëzuar mandatin e deputetes në një postim në rrjetet sociale ditën e djeshme sqaronte se...