Connect with Us

All posts tagged "pergjimi"

Vetingu 12:17 - 19 Nentor, 2019

Rrëzoi audiopërgjimin Biba-Bianku/ “Prokurori i shantazhit”, rehabilitohet në prag Vettingu

Në vitin 2016, kur përflitej zbatimi i procesit të Vettingut, gjyqtarët dhe prokurorët u kujdesën për pasuritë e patundshme dhe jo vetëm. Ata u vunë në...

Aktualitet 13:42 - 10 Tetor, 2018

Ekskluzive-Video-skandali i publikuar nga Salianji/ Ja kush realizoi përgjimin e Alizotit

Mbrëmjen e djeshme nga studio e emisionit “Opinion”, deputeti i PD, Ervin Salianji ka publikuar një video në të cilën pretendon se Fredi Alizoti, personi që...

Aktualitet 15:48 - 9 Tetor, 2018

Basha dhe Salianji të kapur ngushtë/ Breçani hedh dritë mbi audiopërgjimin e “Babales”

Ish-zv/drejtori i policisë së Tiranës, Erzen Breçani është bërë pjesë e hetimeve të Prokurorisë, në lidhje me çështjen “Babale”. Breçani është paraqitur në Prokurori më datë...

Aktualitet 10:01 - 9 Tetor, 2018

Salianjit i shtrëngohet “laku në fyt”/ Provat e reja, fundosin deputetin e Lulit

Disa muaj më parë, Partia Demokratike publikoi në media një audio-përgjim, në të cilin pretendohej se Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, shfaqej...

denar biba ne hetim
Aktualitet 16:33 - 29 Gusht, 2018

Skandali i shantazhimit/ Biba: Përgjim i qepur si mos më keq

Audio-përgjimi i publikuar ditën e djeshme në media ku dëgjohej nënkryetari i KQZ-së Denar Biba, të shantazhonte gjyqtarin shqiptar të Gjykatës së Strasburgut, Ledi Biankun, rindezi...

julian zonja
Aktualitet 15:19 - 28 Gusht, 2018

Shantazh gjyqtarit shqiptar në Strasburg?/ Prokuroria nis verifikimin e audio-regjistrim

Prokuroria e Tiranës është vënë në lëvizje pas publikimit të një audio-regjistrimi ku pretendohet se dëgjohen nënkryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Biba dhe anëtarit...

Aktualitet 21:13 - 7 Qershor, 2018

Survejimi i Bashës dhe familjes së tij/ Flet kryedemokrati

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, është i ftuar në studion e emisionit “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu, ku po flet rreth aktualitetit politik. Duke u...

Aktualitet 22:31 - 4 Qershor, 2018

Deklarata “bombë” e Kryemadhit/ Videoja e dërguar në Itali për analizë, nuk është e vërteta

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, e ftuar në studion e emisionit “Tonight” të Ilva Tares, ka bërë një deklaratë të fortë lidhur me...

kreu i PD lulzim basha
Aktualitet 20:04 - 2 Qershor, 2018

Basha nën përgjim?/ Shefi për Sigurinë zbulon detajet…

Pretendimi i opozitës ditët e fundit se policia ka survejuar kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe familjarët e tij, ka ngjallur jo pak reagime. Por...

Aktualitet 20:57 - 1 Qershor, 2018

Zbulohet dokumenti i përgjimit të Lulzim Bashës

Sot gazeta “Panorama”, raportoi se kryetari i Partisë Demokratike, njëherësh drejtuesi i opozitës Lulzim Basha dhe familja e tij po survejohen nga Policia e Shtetit. Ky...

Aktualitet 10:48 - 21 Maj, 2018

Audio-përgjimi ndaj Xhafajt/ Eksperti ligjor tregon çfarë deklaruan te Krimet e Rënda

Ashtu siç ishte parashikuar, deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salinanji bashkë me ekspertin ligjor Gazmend Bardhi, janë paraqitur sot në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të...

Aktualitet 11:55 - 18 Maj, 2018

Audio-përgjimi për Xhafajn/ Krimet e Rënda nuk ju ndahen zyrtarëve të PD, ja kur pritet “përballja”

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka thirrur sërish tre zyrtarët e Partisë Demokratike, për tu marrë në pyetje në lidhje me audio-përgjimin ku implikohet Agron Xhafaj....

Aktualitet 12:18 - 16 Maj, 2018

Deputeti i video-skandalit erotik, drejt burgut?

Kryeministri Rama ka qënë i ashpër gjatë fjalës së tij në mbledhjen e sotme të grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Rama ka reaguar në lidhje me...

Aktualitet 20:52 - 14 Maj, 2018

Arrestimi i “Eskobarit shqiptar”/ Zbardhet biseda e Met Kananit me të dashurën

13 prej të dyshuarve si grupi i trafikantit Met Kanani dolën para Gjykatës së Krimeve të Rënda për t’u njohur me akuzat e trafikut të drogës...

Aktualitet 11:56 - 14 Maj, 2018

Audio-përgjimi/ Zbulohet biseda e Xhafaj me trafikantët

Partia Demokratike ka publikuar sot fakte të reja të cilat sipas tyre vërtetojnë akuzat se vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj vijon akoma aktivitetin kriminal,...

Aktualitet 08:19 - 17 Prill, 2018

PËRGJIMET: Skandal në Prokurori, oficeri 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e “Eskobarit…”

Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet. Nëpërmjet intervistave dhe kamerave të fshehta, Fiksi...

Nen Kryesore 2 17:14 - 12 Shkurt, 2018

Ekskluzive-Video e deputetit në bisedën perverse/Shk……, pleh.., q..

CNA.al, ashtu siç njoftoi, po publikon të plotë videon e komunikimit të deputetit demokrat Ervin Salianji me BBM me G.D. Nuk është e vështirë të kuptohet...

Aktualitet 08:40 - 12 Maj, 2017

Nishani: Si i zbulova “çimkat’” e vendosura nga Tahiri

Presidenti Bujar Nishani thotë se jo vetëm është ndjerë i përgjuar nga Ministria e Brendshme kur drejtohej nga Saimir Tahiri, por edhe ka të faktuar se...

Aktualitet 13:48 - 5 Maj, 2017

Artan Hoxha reagon për përgjimin Braho-Legisi/Mesazh për diçka më të madhe!

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas publikimit të audio-përgjimit, ku shfaqej Spartak Braho dhe Ndre Legisi, në një bisedë sekrete. Duke iu referuar faktit që audio...

Aktualitet 13:25 - 5 Maj, 2017

Mbajta gjallë Metën me bajame!/Reagon Spartak Braho: E vërteta e bisedës me Legisin

Deputeti Spartak Braho ka thyer heshtjen pas publikimit të një bisede audio me ish-deputetin Ndre Legisi, në një lokal. Në audio-përgjimin e publikuar nga ish-kryeministri Sali...

Aktualitet 22:39 - 4 Maj, 2017

Skandali me përgjimet/Spartak Braho: Unë e mbajta gjallë Metën me bajame

Një audio-përgjim skandaloz është publikuar mbrëmjen e sotme, ku në skenë janë dy politikanë. Bëhet fjalë për krahun e djathtë të Ilir Metës, Spartak Braho, dhe...

Aktualitet 20:26 - 26 Mars, 2017

Nga Kastriot MYFTARAJ/Dedektivi izraelit Yoram Frig dhe Soros, në Shqipëri

Yoram Frig është një qytetar izraelit i cili mund të quhet njëherësh dedektiv dhe biznismen, meqënëse ka një kompani që ofron mbështetje me teknologji të përparuar...

Aktualitet 19:01 - 24 Mars, 2017

Kë përgjoi?!/Ja kush është izraeliti që u kap në Rinas (Foto)

Eshtë identifikuar shtetasi izraelit, që tentoi të largohej nga Shqipëria me një pajisje përgjuese në çantë. Bëhet fjalë për 50-vjeçarin Yoram Frig, i cili ndodhej në...