Connect with Us

All posts tagged "pergjigjen"

paloka quan kellira alfred pezen dhe carlo bolinon
Aktualitet 21:41 - 28 Qershor, 2019

Paralajmërimi i fortë i Palokës/ “Do të përgjigjen një më një”

Ish nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka reaguar në lidhje me lirimin nga burgu nga ana e gjykatës të 13...

servilizmi i lulzim basha
Aktualitet 20:38 - 25 Qershor, 2019

A ka lider më të mirë si Lulzim Basha?/ Ja si përgjigjen shqiptarët

“A ka lider më të mirë sE Lulzim Basha?” Ka qenë kjo pyetja e shtruar në një sondazh të bërë nga një prej faqeve më të...

dhune ne proteste
Aktualitet 21:33 - 29 Maj, 2019

Kriza politike/ Situatë jo e ligjshme dhe jo normale

Në lidhje me krizën politike që po kalon vendi , ju mendoni se bëhet fjalë për… ? Ka qenë kjo një pyetje që është shtruar për...

Rama dhe basha
Aktualitet 22:48 - 27 Maj, 2019

A do të ketë dialog Rama-Basha pas korrespondencës?/ Ja si përgjigjen shqiptarët

Duke marrë shkas nga letrat e njëpasnjëshme, që kryeministri Edi Rama i ka dërguar kryetarit të PD-së Lulzim Basha për dialog, CNA.al, në faqen e saj zyrtare...

Aktualitet 21:03 - 17 Prill, 2019

A e mbështesni protestën e opozitës?/ Ja si përgjigjen shqiptarët

Një nga pyetjet e sondazhit të bërë nga  Instituti italian “GPF  Inspiring Research” për “Report Tv”, ka qenë: A e mbështesni strategjinë e opozitës për të...

balliu kerkon dopreheqjen e xhackes
Aktualitet 16:27 - 10 Mars, 2019

Çuni i Fahriut paralajmëron Edi Ramën/ “Protestuesit do të dinë si të përgjigjen”

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, pas takimit të Kryesisë së PD-së të thirrur nga kryetari Lulzim Basha për organizimin e protestës së 16 Marsit ka bërë një...