Connect with Us

All posts tagged "pergjigje"

E pyesin se si është në krevat futbollisti i famshëm/ Modelja nuk nguron të përgjigjet: Një…
Showbizz 15:14 - 24 Nentor, 2020

E pyesin se si është në krevat futbollisti i famshëm/ Modelja nuk nguron të përgjigjet: Një…

Modelja spanjolle dhe partnerja e futbollistit Dani Alves, Joana Sanz, ka zbuluar detaje pikante nga marrëdhënia e tyre. Përmes rubrikës “Ask me a question” në Instagram,...

Showbizz 10:37 - 24 Nentor, 2020

Samanta apo Ronela?/ Young Zerka i habit të gjithë me përgjigjen

Young Zerka dhe Ronela Hajati i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre vetëm pak kohë më parë. Por duket se dyshja nuk knë më asnjë raport,...

Përplasja virtuale/ Dasho i përgjigjet Bratajt: Çfarë të shqetëson realisht?
Sociale 09:59 - 20 Nentor, 2020

Përplasja virtuale/ Dasho i përgjigjet Bratajt: Çfarë të shqetëson realisht?

Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, i është përgjigjur kreut të Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj për të cilin thote se mendonte se e fyente duke e...

Denoncimi/ Bën tampon e në vend të përgjigjes merr vërtetim që të rrijë në shtëpi
Denoncim 22:09 - 19 Nentor, 2020

Denoncimi/ Bën tampon e në vend të përgjigjes merr vërtetim që të rrijë në shtëpi

Pak ditë në emisionin “Stop” në Tv Klan, u transmetua situata me testimet dhe mjekimet kaotike për COVID-19. Shqetësimi i radhës vjen nga Gjirokastra, ku pas...

Çfarë e pengon Bashën për të ndjekur shembullin tuaj?/ Berisha flet pa dorashka
Politikë 12:18 - 18 Nentor, 2020

“Rama i besoi testimin ish kunatës”/ Berisha tregon çfarë ndodh me përgjigjet e tamponëve

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit Edi Rama për menaxhimin e situatës ndaj Covid. Sipas Berishës, pandemia u shfrytëzua pasi maskat u...

Showbizz 14:42 - 17 Nentor, 2020

E pyesin se kur do të martohet/ Fjoralba Ponari e thotë publikisht

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë realizon intervista të vogla me ndjekësit ku ndan detaje edhe nga jeta...

“A janë shqiptarët më të mirë në seks se të huajt?”/ Ja si përgjigjet Soni Malaj
Showbizz 12:48 - 16 Nentor, 2020

“A janë shqiptarët më të mirë në seks se të huajt?”/ Ja si përgjigjet Soni Malaj

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të dashura për publikun shqiptar. Ajo i ka dhuruar publikut shqipta shumë këngë të bukura që...

Ekskluzive-Përplasja me presidencën/ Gazetari i tregon të gjitha, çfarë ndodhi me dhënien e nënshtetësive
Politikë 14:10 - 14 Nentor, 2020

Ekskluzive-Përplasja me presidencën/ Gazetari i tregon të gjitha, çfarë ndodhi me dhënien e nënshtetësive

Gazetari Adriatik Doçi ka pasur një përplasje goxha të ashpër dhe të fortë, së fundmi me presidencën. Përplasja filloi pasi Doçi akuzoi Metën se i ka...

Blog 10:42 - 14 Nentor, 2020

Pse Covid -19 duket se po i “kursen” fëmijët? Studimi i ri ofron një përgjigje

Studiuesit në Qendrën Mjekësore të Universitetit Vanderbilt, dhe kolegët e tyre kanë përcaktuar një faktor kryesor, se përse Covid-19 duket se infekton dhe sëmur të rriturit...

Basha i përgjigjet Ramës/ Merret me gënjeshtra kundër meje, ekonomia në kolaps
Politikë 08:46 - 12 Nentor, 2020

Basha i përgjigjet me fakte Ramës/ Shkatërroi ekonominë dhe humbi kontrollin ndaj pandemisë

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video me deklaratat e qytetarëve të cilëve u është dashur të përballen me sistemin shëndetësor gjatë Covid-19. Basha...

Vijon “Ping pongu” i përplasjeve/ Basha-Ramës: Prano hetimin nëse nuk ke gjë për të fshehur
Politikë 16:55 - 11 Nentor, 2020

Basha i përgjigjet “flakë për flakë” Ramës/ Do investoj çdo minutë të kohës sime që të të mposht

Kreu i PD, Lulzim Basha i është përgjigjur akuzave të kryeministrit Edi Rama teksa thekson se ky i fundit po përhap gënjeshtra kundër kreut të PD....

Rama i përgjigjet sulmeve të opozitës/ Nxjerrin sharlatanë që flasin pa lidhje
Politikë 11:22 - 11 Nentor, 2020

Rama i përgjigjet sulmeve të opozitës/ Nxjerrin sharlatanë që flasin pa lidhje

Kryeministri Rama i është përgjigjur sulmeve dhe akuzave të opozitës ndërsa shprehet se ë po bëhet një përpjekje për nxirtur panik tek njerëzir. Gjatë konferencës që...

Showbizz 11:46 - 10 Nentor, 2020

E ftoi në një takim romantik/ Vildane Zeneli i përgjigjet publikisht Getinjos

Kohë më parë, reperi Getinjo, i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, në njërën prej rubrikave ka shprehur dëshirën për të patur një takim me modelen...

“Sa bosh mund ta ketë shpirtin një kryeministër”/ Bardhi: Rama mos të harxhojë kohë me video të pavlera
Politikë 14:26 - 9 Nentor, 2020

“Sa bosh mund ta ketë shpirtin një kryeministër”/ Bardhi: Rama mos të harxhojë kohë me video të pavlera

Gazment Bardhi, sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike ka reaguar kundër videos së publikuar nga kryeministri Edi Rama ku tregonte gjendjen në spitalet Covid. Bardhi shkruan...

“Je ministri më i dështuar”/ Deputeti-Lleshajt: Po bashkëpunon me krimin
Politikë 10:28 - 5 Nentor, 2020

Kuvendi nis me kritika/ Lita ankohet: Kërkova interpelancë me Lleshajn, nuk e keni futur në rend

Seanca plenare sot ka filluar me kritika e ankesa nga opozita parlamentare. Korab Lita është ankuar pasi ka kërkuar interpelancë me ministrin e brendshëm, Sandër Lleshaj...

Covid-19/ Rakacolli i përgjigjet Bashës: 'Remdesiviri' përdoret vetëm në spitale, s'mund të tregtohet në farmaci!
Shëndeti 17:46 - 4 Nentor, 2020

Covid-19/ Rakacolli i përgjigjet Bashës: ‘Remdesiviri’ përdoret vetëm në spitale, s’mund të tregtohet në farmaci!

Zëvendës ministjra e Shëndetësisë, Mira Rakacolli i ka dhënë dy përgjgje akuzave të kreuttë PD, Lulzim Basha. Së pari për mungesën e ilaçit ‘Remdesiviri’, Rakacolli ka...

PD publikon listën e qarkut Vlorë/ Në garë për deputet 39 kandidatë
Politikë 12:24 - 3 Nentor, 2020

PD i përgjigjet Ramës për rindërtimin/ Dështim total, asnjë video 3D nuk e fsheh dot mashtrimin

PD i është përgjigjur përmes drejtorit të kabinetit, Dorian Teliti deklaratave të kryeministrit Edi Rama, lidhur me procesin e rindërtimit. Teliti shkruan se Edi Rama ka...

Dita e 20 e grevës/ Gratë naftëtare në gjendje të rënduar: S'e pranojmë heshtjen e Ramës
Aktualitet 14:28 - 2 Nentor, 2020

“Fati” i grave naftëtare/ Përparim Kabo publikon qendrimin e Vasilika Hysit, “nuk ia përton” përgjigjen e tij

Profesor Përparim Kabo iu drejtua dje me një letër të hapur nënkryetares së Kuvendit, Vasilika Hysi për gratë naftëtare. Në letrën e tij, profesori i njohur,...

Aktualitet 11:45 - 2 Nentor, 2020

Protesta e studentëve/ Reagon Kushi: Janë rrethana që nuk mund t’i shmangim!

Ministria e Arsimit Evis Kushi i është përgjigjur kërkesave të studentëve të cilët protestojnë sot para godinës së ministrisë. Nga ceremonia e hapjes së Universitetit të...

“LSI ka bërë gjëra të mira kur ishte me PS”/ Rama akuza opozitës së bashkuar
Politikë 10:11 - 2 Nentor, 2020

“Pse u çmendën të gjithë njëherësh”/ Rama ironizon Bashën: Ti s’ po ndalon dot aleaten tënde

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kreut të PD, Lulzim Basha i cili deklaroi më herët se numri i të sëmurëve nga Covid-19 po rritet përditë,...

Nuk do të bashkëpunonte kurrë me të/ Gold Ag i përgjigjet Ledri Vulës
Showbizz 15:01 - 1 Nentor, 2020

Nuk do të bashkëpunonte kurrë me të/ Gold Ag i përgjigjet Ledri Vulës

Gold Ag është një nga reperat më të komentuar dhe të pëlqyer të showbizit. Gold ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për deklaratat...

Meta e thotë troç/ Jam flori e shkuar floriri
Politikë 22:44 - 30 Tetor, 2020

Meta i bën qejfin vetes/ Jam flori e shkuar floriri

Presidenti Ilir Meta është vënë përpara një sërë pyetjesh mbrëmjen e sotme, lidhur me situatën aktuale në vend. Por në një moment vendin e moderatorit Arian...

Meta shfaqet krah një biondeje/ Komentuesi e ngacmon për Kryemadhin, Meta i jep përgjigjen epike
Politikë 21:27 - 30 Tetor, 2020

Meta shfaqet krah një biondeje/ Komentuesi e ngacmon për Kryemadhin, Presidenti i jep përgjigjen epike

Presidenti Ilir Meta u shfaq mbrëmjen e sotme krah velinës bjonde të emisionin “Zonë e Lirë” dhe paralajmëroi se janë gati për t’i vënë flakën. Mirëpo...