Connect with Us

All posts tagged "pergenjeshtron"

Kronika 17:38 - 23 Gusht, 2019

1 ton drogë nga Shqipëria?/ Policia e Shtetit përgënjeshtron mediat greke

Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me lajmin e publikuar në mediat greke, të cilat shkruanin se një anije me 1 ton drogë e nisur...

Aktualitet 10:13 - 14 Korrik, 2019

Dokumente-Fletë votimi të falasifikuara në Vaun e Dejës/ Anëtari i KQZ përgënjeshtron PD

Anëtari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Bledar Skënderi ka reguar pas akuzave të sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike Gazment Bardhi. Ky i fundit një ditë...

Aktualitet 23:06 - 16 Maj, 2019

Rama përgënjeshtron Kujtim Gjuzin

Mbrëmjen e djeshme, deputeti Kujtim Gjuzi deklaroi se Edi Rama ka mësuar të qepë pantallona nga ai. Këtë gjë e ka përgënjeshtruar kryeministrit Rama mbrëmjen e...

Aktualitet 18:28 - 19 Prill, 2019

Grabitja e Rinasit/ Prokuroria përgënjeshtron mediat

Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe Policia e Shtet6it në një njoftim të shpërndarë për mediat kanë përgënjershtruar lajmet e publikuara në lidhje me zbulimin e...

Aktualitet 21:58 - 26 Mars, 2019

Gazeta amerikane përgënjeshtron Bashën/ Publikon faktet e mashtrimit

Gazeta amerikane “Mother Jones”, i ka kushtuar një artikull thirrjes së kryetarit të PD-së Lulzim Basha në Prokurori. Më herët CNA.al ka raportuar në mënyrë ekskluzive...

ogerta manastirliu ministre e shendetesise
Aktualitet 16:30 - 26 Janar, 2019

Manastirliu: Nuk do të ketë rritje të çmimeve

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka garantuar qytetarët se nuk do të ketë rritje te tarifave dentare. Në një prononcim për mediat paraditen e sotme, ministrja...

Aktualitet 20:28 - 9 Dhjetor, 2017

Hoyt Brian Yee përgënjeshtron emërimin si ambasador i SHBA në Maqedoni

Përfaqësuesi diplomatik i SHBA-ve, Hoyt Brian Yee ka hedhur poshtë lajmin që qarkulloi në media se ai do të emërohej ambasadori në Shkup. Në një intervistë...

Aktualitet 13:35 - 2 Tetor, 2016

Policia përgënjeshtron lajmin e “Shekulli”/ Sajesë, raporti sekret mbi kultivimin e drogës

Lidhur me lajmin e publikuar në  Gazetën Shekulli e më pas marrë nga disa media, mbi egzistencën e një raporti sekret për kultivimin e drogës në Shqipëri,...

Showbizz 13:42 - 15 Tetor, 2015

Luana përgënjeshtron/ Jo hashashit

Ja postimi që ajo ka lënë në Instagram Asnjehere gjate gjithe ketyre viteve pavarsisht sa shume me kane cenuar e madje dhe lenduar lajme te paverteta...