Connect with Us

All posts tagged "perfshirje"

Përfshirja e “të fortëve” në politikë/ Dervishaj: Kanë një shoqëri të zgjeruar
Politikë 22:38 - 16 Mars, 2021

Përfshirja e “të fortëve” në politikë/ Dervishaj: Kanë një shoqëri të zgjeruar

Gazetari Ferdinand Dervishaj  komentoi mbi përfshirjen e “të fortëve” në politikë. Ai u shpreh se ata njihen me gishta dhe tentojnë të thithin elektoratin e pavendosur....

Denada Toçe përfshihet në politikë/ Zbulon arsyen
Showbizz 14:45 - 14 Mars, 2021

Denada Toçe përfshihet në politikë/ Zbulon arsyen

Psikologia e njohur, Denada Toçe dhe bashkëshorti i saj, muzikanti i njohur, Alban Skënderi janë bërë pjesë e politikës. E ftuar në rubrikën “Gjysma ime”, në...

Aktorja shqiptare pjesë e politikës/ Kandidon për deputete: Nuk mund ta besoj
Showbizz 16:30 - 19 Janar, 2021

Aktorja shqiptare pjesë e politikës/ Kandidon për deputete: Nuk mund ta besoj

Aktorja e njohur Adriana Matoshi ka zbuluar se tashmë do të jetë pjesë e politikës. Ajo është përfshirë në listën e kandidatëve për deputet të Partisë...

Paralajmëron Kryemadhi/ Javë e rëndësishme për LSI, kemi nevojë për përfshirjen e intelektualëve 
Politikë 10:16 - 17 Nentor, 2020

Paralajmëron Kryemadhi/ Javë e rëndësishme për LSI, kemi nevojë për përfshirjen e intelektualëve 

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka bërë me dije se në datën 21 nëntor do të fillojnë zgjedhjet në parti për strukturat e reja drejtuese. Kryemadhi...

Bota 18:43 - 3 Shtator, 2020

Helmimi i Navalnit/ Shtohen shenjat për përfshirjen e qeverisë ruse

Një aleat i ngushtë i politikanit rus të opozitës Aleksej Navalni, tha se përdorimi i agjentit nervor të llojit Novichok në helmimin e Navalnit tregon përfshirjen...

Politikë 16:27 - 18 Qershor, 2020

Foto fakt/ Basha pranon publikisht përfshirjen në aferën e inceneratorëve

Kryetari i Republikës së Re Lulzim Basha, ka qenë sot në zonën e Farkës, Saukut dhe Baldushkut, ku ka takuar disa banorë, biznesmenë dhe fermerë. Por...

Aktualitet 17:53 - 18 Janar, 2018

Serbia kërkoi përfshirjen në hetimin e vrasjes së Ivanoviçit/ Kjo është përgjigja e qeverisë së Kosovës

Pas vrasjes së liderit të serbëve të Kosovës qeveria e Beogradit adresoi një kërkesë për përfshirjen në hetim edhe të ekspertëve të shtetit serb, si një...

Aktualitet 15:57 - 4 Mars, 2015

Llalla: Persona të administratës të përfshirë në ngjarje kriminale

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka deklaruar ditën e sotme se ka dyshime që persona të administratës shtetërore të jenë të përfshirë në ngjarjet kriminale të fillim vitit...